Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újonnan vettem egy Bershka...

Varga Ágnes86 kérdése:

Újonnan vettem egy Bershka bőr dzsekit. A belseje szőrös és eléggé hullik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mellesleg fehér a szőr és minden ruhámon meglátszik.

#Bershka #szőrös belsejű dzseki
2013. febr. 9. 21:55
 1/7 anonim válasza:
vidd vissza:D
2013. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják visszavenni. Ezt próbálásnál is láthattad volna. Nem hiszem, hogy tudsz vele bármit csinálni. Viseld fehér felsőkön, és ha leveszed, menj el a mosdóba, nedvesítsd be a tenyered, sepregesd végig a felsőd. Vagy hordj magadnál ilyen ragacsos szösztelenítőt.
2013. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...gáz, mert mikor megvettem világos felső volt rajtam.
2013. febr. 10. 09:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszavittem ma a kabátot, próba szerencse alapon. Először azt mondták, hogy adnak egy vásárlási utalványt annyi összegről, amennyi a dzseki volt és az ország bármely Bershkájában levásárolhatom. Nem hagytam magam elhülyíteni, sokan nem tudják, de ilyenkor érdemes a fogyasztóvédelemhez fordulni. Én csak szóba hoztam, hogy felkeresem őket...rögtön visszaadták a pénzem. De egy biztos jó lecke volt...és soha többé bershka
2013. febr. 14. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem jó lett volna az ajándékutalvány is... :) És én még egy olyan terméket sem vettem náluki, amivel bármi probléma lenne. Egyszer egy kabátomnak leszakadt a gombja, de már egy éves volt akkor. Visszavarrtam. Ezen kívül semmi gondom nincs a Bershkával, azon kívül, hogy leárazáskor és hétvégén nem szoktam bemenni, mert úgy néz ki mint a szemétdomb, mert megrohanják a 14-15 éves csitrik, hogy "jujj Bershka", és szanaszét dobálnak minden ruhát mert úgy keresnek méretet mint a turkálóba. Meg nem zavartatják magukat, hogy a táskájukkal egy sor vállfát lesodornak és utána azon taposnak. Egyszer pont szemtanúja voltam, szóvá tettem, majd közölte, hogy szedjem fel, ha nem tetszik. Szerencsére a biztonsági őr pont meghallotta ezt a mondatát, utána kultúráltabb viselkedésre lettek utasítva a kislányok. Szóval szerintem remek bolt, remek árakkal és termékekkel. Azért, mert befürödtél egy kabáttal (amivel amúgy nem csak akkor jártál volna így, ha Bershkás) még nem kell leírni az egész márkát.
2013. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg befürödni egy közel 40 ezres kabáttal a 90 ezres fizetésemből elég nagy pofon...és elvégre én éltem át. Köszi hogy tiszteletben van tartva. Mindenkinek nem lehetnek jó élményei, de örülök hogy van akinek ennyire bejön.
2013. febr. 15. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
:DD
dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!