Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gumicsizma divatos vagy gáz?

Gumicsizma divatos vagy gáz?

Figyelt kérdés
olyan aminek a teteje bőr az alja meg gumi
2013. febr. 12. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is agyament dolog, hogy divatba jött. Viszont több ismerősömnek is van, hordják is utcára. Engem is majdnem rábeszéltek, de még időben visszamondtam.
2013. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hordom utcára is, de csak ha szakad az eső, és nem a divat miatt hanem mert nem ázik be.
2013. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lovaglócsizmámat hordom utcára (ez is gumi) nem ilyen bumszli színeseket. Praktikus rohangálós viseletnek tökéletes. nameg esős latyakos idpőben jobb ezt nyúzni mint a szép cipőimet tönkre tenni.
2013. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Divatos és praktikus is.


Attól még, hogy sok mindenki szerint randa, még lehet divatos.


Amúgy a hólapátolós okoskodóknak csak mondom, hogy a gumicsizma kifejezetten nem a hideg idő viselete, mert lefagy benne a lábad.

2013. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha bélelt vagy veszel bele bélést és tetszik hordd. Amúgy meg lefagy benne a lábad mert olyan vékony az anyaga!


Nekem csak kettő fajta tetszik a gumicsizmából, sima fekete esetleg egy csattal a tetején és a lovaglócsizma. A színesek szerintem elég hülyén néznek ki.


Amúgy tavaly volt divat, idén is nagyon sok emberen látom.

2013. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy amióta Kate Moss 2005-ben egy fesztiválon gumicsizmában jelent meg, azóta nagy divat. A hölgy azóta is rendszeresen mászkál gumicsizmában. Nyilván pont Kate Mossnak, meg a gumicsizmákat is gyártó nagy divatházaknak sincs fogalma a divatról. Épp csak ők diktálják.
2013. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!