Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tippeket kérnék,...

Öltözködési tippeket kérnék, link, magyarázat. Nem tudom milyen ruha, felső állna jó nekem?

Figyelt kérdés

170 cm, 78 kg, igaz 2 éve szültem ...de maradjunk az alakomnál, és hagyjuk, hogy fogyjak...

mell:105 cm, derék 101 cm, csípő: 108cm


[link]


2013. febr. 14. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg mell deréktól bővülő egybe-ruha?
2013. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, hát ha tudnám milyen az, én nem értek ezekhez:) ezért írtam, hogy ha tudnátok linket is adni, azt megköszönném:)
2013. febr. 15. 08:54
 3/6 infomoly ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok profi öltözködés terén, csak én is beleástam magam a témába.


[link] testalkat kalkulátor, nagyjából belőheted, hogy milyen alkatú vagy.


[link] testalkat típusok leírása magyarul és öltözködési javaslatok, így elsőre csellóba tennélek (de nem biztos), a vállad szélessége is kéne és a derekad hossza.


Ha pedig meg tudtad határozni, hogy milyen alkatú vagy, akkor keress rá angolul az alkatra és hogy mit viseljen. A hasonló testalkatú sztárokat is megkeresheted és koppinthatod hétköznapi viseleteiket.

Ha beírod a keresőbe, hogy: curvy fashion blogs vagy curvy outfits blog, keresgélj, hogy ki hasonlít legjobban a te alakodhoz. Tele vannak ezek a blogok öltözékeket bemutató fotókkal.


[link] online olvasható könyv, sokféle alkatú nők öltözködési átalakításai egy stylist-tól tele képekkel.


Remélem, tudtam segíteni!

2013. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen, mik vannak:)


Mivel nem tudok angolul, de van fordító:) a bell-t adta ki, és én The Cello-t néztem meg, vagy egy picit a The Pear-t. de a Cselló ami jobb.

Szerintem rövid a derekam, a vállam szélessége 16 cm ha jól mértem.

2013. febr. 24. 07:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hogy valami nem jó, mert nekem van hasam, és a csellónál mutatott ruhák laposabb hasúak, teljesen el vagyok szomorodva:(
2013. febr. 24. 08:49
 6/6 infomoly ***** válasza:

Azért ne add fel olyan könnyen! :-)

A hasad az más lapra tartozik, gondolom szülés előtt még nem volt ilyen. Nekem is van 2 gyerek után, de én nem híztam csak hasra. Én is azon vagyok, hogy ne nagyon látszon és vannak rá trükkök. Pl. ha eltereled a figyelmet a hasadról a melledre vagy a lábadra, fenekedre.


Az előző válaszom 3. linkjét nyisd meg, ott vannak nagyobb hassal is rendelkező nők, akiket átalakítottak. És leírják, hogy milyen "has-eltűntető" ruhák vannak.


A google is adott pár találatot:

[link]



A derekad méréséhez: ha két tenyered befér a melled és a derekad vonala közé akkor arányos, ha csak 1,5 kezed, akkor rövid, ha 2-nél több, akkor hosszú.Itt egy jó kép:

[link]


Vállszélesség nekem olyan 91 cm. Egyedül nehéz megmérni. :-) Mérd körbe a vállad is, ahogy a csípőd. A lényeg, hogy kiderüljön, hogy a csípőd (alsótested) több vagy a vállrész (felsőtested). A képen nem látszik jól, de vagy egyforma a csípőd és a vállad szélessége, vagy a csípőd szélesebb.

2013. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!