Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik úgy öltözködnek fel mint...

Akik úgy öltözködnek fel mint egy bohóc azok komolyan gondolják, hogy jó ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Látok pár lányt, aki elég fura cuccokat vesz fel.

Pl. Kék cicanadrág, hozzá rózsaszín mellény, és neon zöld hosszú ujjú pulóver. És fehér bokáig érő cipő.


Most nem azt mondom, hogy gázul néz ki a kék nadrág, vagy a fehér cipő, vagy a rózsaszín mellény, nem volt ronda egyik sem, de külön-külön nézne ki jól.


Vagy katonai terepszínű zöld hosszú ujjú pulóver, és olyan kabát, mintha kilenne fordítva egy kecske, feszülős farmer, meg ilyen gumicsizma szerű cipő.


Most én nem értek a divathoz, és ezek tényleg jó összeállítások, vagy vannak akik azért hordanak ilyeneket, mert azt hiszik tényleg jól néznek ki, vagy csak mert feltűnősködni akarnak, és megmutatni, hogy "én nem fogok úgy öltözködni mint másik 700..."?



2013. febr. 16. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

van aki divatból öltözik így meg van aki azért mert beleszeretett ezekbe a ruhákba na meg aki csak bárány módjára tömeget követ de néhányszor saját stílust akar

Sokan sok hülyeséggel akarják megoldani h jól nézzenek ki (Divatosan blah..) De ha sikerül beszerezni ezeket a vacakokat akkor nagyon letojják hogy mivel egészítik ki mert eleve az alap cuccért is megszenvedett mire kapott v kifizette :D

Hidd el mire találsz egy saját méretű vacak(divatos) ruhát és ha még kifizetni is kishíján megy (vagy éppen kitudod de mire megtalálod a rádvalót...)Annyira nem fog érdekelni h mi fog illeni hozzá csak az h az alap menő cucc megvan. Aki meg igényesebb az meg jól nyomja

Azért egy összeállításhoz sok embernek birka szeme van XD Nekem se jön sokszor össze :D

2013. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel,hogy ki,h öltözködik.Egyszerűen neki így tetszik,akkor öltözzön úgy.Legalább nem unalmas az öltözéke:D
2013. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Annaa25 válasza:
Mindenkinek megvan a saját ízlése. :)Ők nem úgy öltöznek fel mint a bohócok, csak nekik éppen ez tetszik.És ne törődj velük, attól még hogy a többi 700 is ilyet hord neked nem kell.Legyél egyéniség ;)
2013. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nekik ez tetszik:)
2013. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!