Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete szövetkabát és világosb...

Fekete szövetkabát és világosbarna csizma jó egymáshoz vagy nem passzol? 24, L

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
a csizmához illő színű táskával tökéletes. a fekete amúgy is egy jól kombinálható szín.
2013. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Komolyan, olyan kérdések vannak itt sokszor... bakker, miért ne lenne jó ?
2013. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
azért kérdezi meg, mert a fele azt mondja, nem passzol össze, a másik fele meg azt, hogy igen...
2013. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés!Addig én is azt hittem,hogy a feketéhez minden megy,míg egyszer meg nem láttam egy nőt az utcán fekete szoknyában négerbarna blúzzal.Hát úgy nézett ki,mint valami bánatos gyászmadár!A szép,csinos nőt ,,le is húzta"ez az összeállítás.Csatlakozom az előttem szólóhoz,aki azt mondja,hogy a csizmával rokonszínű barna nagyon elegáns hozzá,de ez esetben,(mivel kabátról van szó), fekete táska is illik hozzá.
2013. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agyrém, hogy miféle kérdések keverednek ide. A kérdezőnek: nézzél bele a tükörbe és döntsd el!
2013. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF

Négyes : lehet, h szerinted jogos a kérdés - amúgy persze bárkinek joga van bármit kérdezni, ez vitathatatlan - de egy ilyen kérdésere még válaszolni sem lehet így , legalább jönne akkor egy fotó a csizmáról és a kabátról, mert ez alapján a kutya nem tudja megmondani, hogy vajon "passzolnak"-e egymáshoz.

Másrészt meg ez a két szín az esetek döntő részében passzol egymáshoz.

2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!