Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körülbelül mennyibe kerül...

Körülbelül mennyibe kerül méteráru boltban a műbőr métere?

Figyelt kérdés
Gondolom méteráru boltba lehet venni műbőrt ahogy más anyagokat is és az érdekelne hogy milyen árban van. Zakót akarok varratni de ha nagyon húzos akkor keresek készen csak szeretném ha egyedi lenne.
2009. szept. 7. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ezt keresgéltem nemrég a neten, amiket én találtam az bőr és műbőr egyaránt volt 600-2500-as árban
2009. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más, "textiles" kérdésre írtam ezt a választ, de ide is passzol:


"Ez nem túl olcsó, de jó minőségű:


[link]


Ennek a cégnek a Rákóczi úti boltjában vettem kb. 3000/m áron olyan textilbőrt, amivel egy kocsit el lehet vontatni, de hajlékony és kellemes a tapintása:


[link]


Az a tapasztalatom, hogy olcsóbb termékekkel csak pénzt dobsz ki az ablakon, mert egy idő után leválik a műbőr felső plasztik rétege a hordozótextilről. Jó vásárlást!"

2013. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!