Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akarok venni egy 14soros...

Akarok venni egy 14soros Shelly's Rangers acélbetétes bakancsot. Milyen a minősége? A talpa nagyon kopik, vagy bírja, illetve a bőr repedezik?

Figyelt kérdés
Van egy szar utángyártott Steel bakancsom(a katonadologról rendeltem)...Szeptemberben vettem,azóta a talpa nagyon elkopott a sarkánál,a bőr kirepedezett,sőt több helyen le is jött a felső réteg..Akkor például a fűző lyukaknak felhajlott a belső része és hiába hajlítom vissza állandóan,mindig felhajlik,és csak úgy zabálja a cipőfűzőket,meg a nyelvén felszakította a bőrt..szóval a Shelly's Rangers-sel nincsenek ilyen problémák?

2013. febr. 17. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve volt ilyenem, szerintem eléggé strapabíró volt, két évig folyamatosan nyúztam, amikor kiszakadt az oldala. A talpa mondjuk nekem két hónap alatt simára kopott, de utána már nem volt vele ilyen gondom, igaz, barmira csúszott.
2013. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
az enyém, ha hiszed, ha nem, 12 éves :) eleinte állandóan hordtam, évekig, aztán ahogy benőtt a fejem lágya már csak időnként :) most 4 éves a kisfiam, még mindig előkerül télen szánkózáshoz, mert ez az egyetlen, amiben tuti nem esek el, mivel a talpa kicsit sem kopott 12 év alatt. a tetején a bőr berepedt, de ez azért van, mert lapos a lábfejem és "beesett". tettem bele még 18 évesen 1 plusz talpbetétet, ami megemeli, na azóta semmi baja :)
2013. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. márc. 21. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb minőség a Shellys. 11 vagy 12 éve van meg. Nyilván nem minden egyes nap hordom, de semmi baja.
2016. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!