Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a magyar eBayon vagy a...

Koliani kérdése:

Ha a magyar eBayon vagy a külfőldin érdemesebb rendelni inkább? Megbízható ez az oldal?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
egykutya. a magyar oldal a külföldi fordítása, ugyan azokat a cuccokat adja be, mint a külföldi. az oldal megbízható, az eladók meg pont olyanok, mint bárhol. van aki megbízható, van, aki nem.
2013. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak a külföldin...

és nem az oldal megbízhatósága kérdéses hanem az eladóké... de nekem eddig csak jó tapasztalatom van.

2013. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és van valami értékelés az eladóknál mint pl a vaterán a pozitív vagy negatív viszajelzések?
2013. febr. 19. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
javítom magam...mindegy honnan rendelsz,én a külföldit preferálom.:D
2013. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké akkor majd szótárazok:D
2013. febr. 19. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:

a termékek angolul vannak a magyaron is:)

és igen,van %-os értékelés.

2013. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, azért kérdezgetik ilyen sokat mert mar jartam ugy a facebookos vásárlásnál hogy kicsit mást kaptam amit rendeltem :/
2013. febr. 19. 13:12
 8/9 anonim válasza:
Sajnos az ebayen is vannak átverős emberek. Oda kell figyelni kitől rendelsz. meg lehet nézni a visszajalzéseket úgy mint a vaterán. amugy a magyar ebayt nem érdemes nézni mert ahogy észrevettem a termékek töredékét se hozza fel sokszor.
2013. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2013. febr. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!