Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi pólóból női póló?

Férfi pólóból női póló?

Figyelt kérdés
Ötletek? Elől hátul van nyomott minta, meg szeretném őket tartani. Neten keresgéltem de nem találtam. Át lehet szabni női pólóra, vagy trikóra?

2013. febr. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha az ujjait levágod, és a nyakát is levágod valamilyen formában, akkor egy "kivágottabb", laza stílusú ujjatlan felsőt kapsz :)
2013. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be sokat a derekából, ha nőiesebbre akarod formálni. Vagy csak az alját vedd szűkebbre, a kivágását pedig alakítsd csónaknyakúra, így egy laza, trikó főlé felvehető pólód lesz :)
2013. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is most készülök átalakítani egy férfi pólót csónaknyakú női pólóvá, itt egy tutorial, nem tudom, megy-e az angol, de lényegében a képek alapján is lehet érteni:


[link]

2013. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alávennék valami cuki kis inget, hogy kilógjon felül a gallérja. És valami helyes kis skater-szoknyát vennék fel hozzá.
2013. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak voltak! *.*

Arra jutottam hogy csónaknyakú lesz, és szűkítek rajta hogy szép karcsú is legyen, és alul feldobom csipkével :)

2013. febr. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!