Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik turiban lehet kapni...

Melyik turiban lehet kapni khaki kabátot?

Figyelt kérdés

Vagy kicsit hosszabb gallérosat, vagy olyan fazonút szeretnék, mint egy farmerdzseki.

Első ilyesmi: [link]


2013. febr. 21. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

felülsz a buszra,villamosra kocsiba vagy szimpla lábbusszal ellátogatsz egy turiba és megnézed a kínálatot


azt se tudjuk hol laksz és mekkora a méreted, nagy szerencse és türelem kell,hogy találj ilyet

2013. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a turinak szokása, hogy gyakran kap új cuccokat és nincs több méret a legtöbb helyen

Nincs más, mint magadnak kell szétnézni. Ha ezen a héten nem sikerül jövőhéten újra végig nézheted az új árut.

2013. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

na erre én is kíváncsi lennék, ugyanis nekem is szükségem lenne ilyen kabátra...

egyébként nem lehet tudni, mikor én megyek turiba, vagy van olyan, amilyet én szeretnék venni, vagy nincs. szerencsén múlik csak.

2013. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!