Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen pulóver, vagy hosszúujj...

Milyen pulóver, vagy hosszúujjút ajánlotok a lenti összeállításhoz?

Figyelt kérdés
Fekete bőrdzseki, okker gatya, fekete Lonsdale cipő. Főleg a szín érdekelne, hogy milyen legyen, hogy nagyjából passzoljon.
2013. febr. 22. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
sötétkék vagy szürke
2013. febr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igazából kb bármilyen. a feketéhez elvileg minden megy, a sárgáshoz meg zöld, kék, barna, fekete, fehér, szürke


Mondhatnám esetleg a pirosasat is vagy a lilásat, de gondolom fiú vagy és Lonsdale cipővel ezeket nem tudnám elképzelni..:D bár ma már egyébként meg minden megengedett

2013. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ne itt tanulj meg öltözködni.

Az öltözködés sokkal több, mint színek összehangolása.

Fontos a stílus, az anyagok, a szabás, hogy mit akarsz elérni, kifejezni...

Érzékért könyörögj, ne tanácsért.

2013. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú, de tud valaki, kirázott a hideg...
2013. febr. 22. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 vok, ...=Azt írtam, hogy azt vedd fel ami neked tetszik.. mert az leszel TE! és nem egy megtervezett divatbábu valamelyik divatlapból.. A divattervezők is ugyanezt csinálják:színeket, stílusokat kevernek, és az összhatásra figyelnek. Ennyi! Sok sikert!:)
2013. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát így mindjárt másabbul hangzott, az előző elég fellengzősre sikerült... persze nem azt mondtam, hogy mondjátokmeg milyet vegyek, csak véleményt kértem, h milyen színben nézzek... fazon, az már az én dolgom:)
2013. febr. 22. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Na akkor: ez a két szín együtt komor. Bár a dzseki stílusától is függ hogy mi kerül alá, meg meghatározó hogy hova készülsz benne.

Látatlanba elég nehéz tanácsot adni.

Az első ami beugrott hogy mindenképpen nyomott mintás. valami felirat, kriksz-kraksz.. irkafirka elöl.. játékossá teszi -márha olyan vagy- így értem..

sokat számít a fazon, az ember, a cél..


Ez csak tipp, ha tetszik, akkor jó, ha nem akkor is jó, legalább tudod mit nem akarsz-ez jó kiindulópont..

Csak érzékkel!:)

2013. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez egész jó! amúgy ilyesmi stílus, pont eltaláltad :)
2013. febr. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!