Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjak nyáron,...

Milyen ruhákat hordjak nyáron, hogy divatos és nőies legyek?

Figyelt kérdés

Szoknya kizárva mert sajnos nem állnak jól.

170 cm és 52 kg vagyok

15/l


2013. febr. 23. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
bikinit:P vagy semmit:D:P
2013. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ami neked tetszik
2013. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

annyi szoknyaféle-fajta van,hogy csak győzzél válogatni közülük:)Biztos,hogy megtalálod a hozzád valót,csak keresni kell,Én pl 160 vagyok nálam kizárt a combközépnél hosszabb szoknya viselése,mert még apróbbnak nézek ki,mint ami vagyok.Te magas vagy,súlyod teljesen megfelelő,bármit felvehetsz(szoknyát is!!)

nagyon csinosak a ruhák is magastalpúval vagy egy szép(!!) saruval.

Rövidgatyát is nőiessé lehet tenni pl egy virágmintás felsővael.

legyél kreatív:)

2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsö is legfontsabb szabály hogy legyen izzlesed is hogy legy mindig önmagd is ápolt aztán jö hett a legmenöbb ruha

De en azt olvasttam vall holl , hogy a neon meg most is király válsztás

Hátt Zöldett zöldell Pinket Pinkel Lillát lillaval oké majd irok többet is ok

2013. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja utolsó vagyok

A mostani divatok a következzõk

vallamien állat minta

Szövet kabát

Csönadrág (minden felle szinbe)

Is kiegeszittökbe meg a korall szin

Vegüll is en ezt tapasztalom manamság

2013. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

ügye megigértem hogy meg szollok ha eszembe jot, hát most eszembe juttot ügye irtam eddig azt hogy állat mintát a szövet kabát is... stb na de ha iggazán trendi akkarsz leni a kor egy csönadrág is egy poló Divat szinek meg a csikos az nagyon nagy divat most samargzöld királykek türkeszzöld is a fekete az örrök divat de a test allkod hoz meg fellöt erted?;) most álltolag a rockos vagy a Lol-os stílus a menö ( az hogy lol-s tillos azt en sem tuddom hogy mi) de nálunk a fiuk állandon azt mondák hogy "Lol,,-os a stílusod a lenneg ne vidd tull azásba a rocks ruhát de ha neked az nem teszik a rock-os stillus akkor a követ kezöt tuddom ajállani neked

a rozsaszin kiegszitö egy fekkete overall vagy egy piros nadrág feket ruhával is kiegszitövel Barvo csodás de a csikkos a legmenöbb is a legjobb hogy a neten is tusz rendelni pár csodás darbot

2013. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah ugyanaz mint az utolsó most olvastam
2013. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért próbálkozz meg a szoknyákkal, hátha van olyan fazon, ami jól áll! Például én sem szeretem a miniszoknyákat, de egy combközépig érő ceruzaszoknyát bármikor felveszek! És nehogy azt hidd, hogy csak miniben lehet valaki nőies! Egy csinos maxiruha egy saruval tökéletes lehet lehet tavasszal vagy nyáron!

Farmershort saruval egyszerű pólóval nyárra tökéletes kombináció lehet. Próbálj egyszerű darabokat összeválasztani és ékszerekkel feldobni. Pl.: karkötők, nyakláncok:)

Emellett figyelj arra nagyon, hogy mindig ápolt és igényes legyél, hiszen attól leszel igazán nőies!

Nem fontos, hogy mindig egy szín legyen a szettedben, próbálj egymáshoz passzolokat választani! Pl.:fehér-világoskék-piros-szürke


Remélem segítettem!:)

2014. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!