Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhavásárlás gond?!

Ruhavásárlás gond?!

Figyelt kérdés

Legutúbb a H&M ben voltam , de az ott lévők közül egyik sem állt jól! (elég kövér vagyok szóval...) Valami fiatalos , de mégis elegáns ruhát keresek.

Ezek például tetszenek:

[link]

Itt a színes:

[link]

[link]

Milyen fajta üzletekben érdemes szétnézni? (ahol szép ruhák vannak és nem hihetetlenül drága max:10 ezer)


La és 15/L



2013. febr. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a minimál híve vagyok, tehát minél egyszerűbb valami, annál elegánsabb. Legutóbb a teszkóban vettem magamnak egy teljesen fekete ruhát, semmi minta vagy díszítés, csak háromnegyedes ujjú. Egy mintás, fényes kendőt fogok magamra aggatni mellé és szerintem ez már sok is. (Kedden táncszínházba megyünk.)


Nem tudom pontosan mekkora a méreted, de nekem elsőre ez a darab ugrott be: [link]


Felvehetsz hozzá akár egy egyszínű blézert, egy egyszerű magassarkút és tök csini leszel. :)


A Takkoban szoktam látni még ilyeneket, de mostanában nem jártam arra és úgyis üzletenként változó, oda azért érdemes benézni.


Remélem tudtam segíteni valamennyit. :)


L/17

2013. febr. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 1. 20:45
 3/4 anonim válasza:

én nem tudok de ez a honlap igen: [link]

én nem használtam de egy ismerősöm igen neki bevált.

2013. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ezen a honlapon pontosíthatod hogy kövér,sovány,molett stb.

[link]

2013. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!