Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Brands.hu-n hogyan cserélik...

A Brands.hu-n hogyan cserélik ki a ruhákat méretprobléma miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagy lett a nadrág. 1 számmal kisebbre lenne szükségem.

Hova kell visszaküldeni és mennyi idő, mire megjön a cserélt áru?


Vagy esetleg.. hány fokos vízben mossam ki, hogy 1 számmal összemenjen?



2013. febr. 25. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer cserére lett volna szükségem, és azt mondták, hogy miután lezárul az akció ők nem kapnak a beszállítótól terméket, és nem lehetséges a csere. Mondjuk nekem nem méretprobléma volt, hanem hibás volt a cipő. Persze mire megjött ugye a cipő, az az akció már rég elmúlt, és azt mondták semmiképpen sem tudnak cserét biztosítani. Pedig a lezáráskor el sem vitték az összeset...Visszautalták a pénzt, de vesztettem a szállítási költséget.


Az a baj, hogy nincs raktáruk, és innen-onnan szerzik be a terméket, például kaptam már Roland divatház által forgalmazott termékeket is. Volt olyan, hogy fennt volt a termék, közben gondolom eladták a boltban a pulcsit, és törölték a megrendelést 40 nap után. Se egy e-mail, se egy telefon. 40 nap után kellett rájönni, hogy nincs meg valójában? És még egy értesítést sem kaptam, nekem kellett felhívnom őket, hogy mi történt.

Néha kilehet fogni 1-2 terméket, kifogtam már 5000+ szállítási költségért nagyon tuti Polaroid napszemüveget, de ennek ellenére nem szeretem őket. Lassúak, és nem rugalmasak.

Külföldi megbízható oldalakon is vannak nagyon jó akciók, Diesel, Emporio Armani oldalán szezon végén 50-70%-os akciók vannak, vagy akár a yoox oldalán is van sok-sok márka nagyon akciósan. (tuti eredetiek, mivel hivatalos oldalak). És a poén, hogy pár nap alatt sokszor megjön a cucc, nem ám 3-4-5 hét alatt.


A mosásra nem tudok sajnos semmit írni.

2013. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ezt így elolvastam és elszomorodtam! :-(

Írtam nekik 3 helyen is levelet, megvárom a válaszukat, de nagyon kileszek akadva ha nem tudák kicserélni!

Ez egy marha sexys jó minőségű farmer és ilyenkor inkább ez kell nem a pénz, mert nagyon jó minőségű.

Viszont kiakasztósan lassú!

Várok 3 hetet és nagyot csalódok? :-S Hát ez elég rossz érzés!

2013. febr. 25. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire nem jó a méret? Remenytelen? :/

Pl a sugarbird regi megmaradt cuccait felteszik amit nem.adnak el visszamegy a sugarbird webshopjaba. Szoval siman eladhattak ami maradt. Max penzt adnak vissza szerintem.

2013. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rossz méretet rendeltem, nem tudom mitévő legyek. :( ki nem cserélik csak visszafizetik az árát. Akkor már jobban járok ha úgy hordom amilyen vagy eladom nem?
2013. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!