Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a cipővel...

Mit csináljak a cipővel azért, hogy fixre kicseréljék a Deichmannba?

Figyelt kérdés

3 hónapja vettem egy éktalpú cipőt a deichmannban, de úgy tönrketette a bokámat, hogy lúdtalpas lettem! Vehetek 6 ezerért talpbetétet... de ez még nem elég. a hő hatására kitágult a műbőr, és a 38-as cipőből 39-es lett, úgy ki van tágulva és 40-esnek is érzem, amikor 37-38-as a lábam!


És eme indokok miatt sme akarják cserélni!

1x volt cipésznél (deichmannba vittem vissza és azon keresztül) de 1 hete hordom és újra elkopott a talpa de avvala kifogássla jönnek, hogy nem javítják meg, mert ez mindig el fog kopni!


Mit találjak ki, vagy mit csináljak a cipővel, hogy visszavegyék?

Lúdtalpas lettem tőle, papírom van arról, hogy az lettem, kitágult csaknem 2 méretnyit és a talpa állandóan kopik!


Segítsetek, mert 8 ezer Ft volt és eladni se tudnám, mert már akciósan 4 ezer és használtan 2 ezret sem érne....



2013. febr. 25. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Most már a Deichmannban van??? Eddig nem kómában volt?
2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Reklamálj!!Sírj:D Én így oldom meg az ilyeneket:D Előbb utóbb kicserélik:D
2013. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem fogják kicserélni, mivel nem ők tehetnek róla, hogy lúdtalpad lett tőle. Ha veszel egy magassarkút és kitörik a bokád, akkor sem veszik vissza a cipőt.

Ezek a cipők túlárazott vackok, talán el tudod adni egy használt ruhás oldalon, vedd úgy, hogy ez volt a tanulópénz.

2013. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, DE nekem nincs pénzem másik cipőre. amennyit adnának érte, abból nem kapok normális új cipőt, ami nem vacak kínai.

De amiatt sem veszik vissza, hogy kitágult 2 számmal is? arról már igazán nem én tehetek!

Tanulópénz? Egy ideig kényelmes volt, nem én tehetek róla, hogy ahogy taposom egyre rosszabb!

És inkább a vásárlók érdekeit kéne nézni, nem önzőnek lenni!A több 100.000.000-os haszonból belehalnak, ha egy szegény lány cipőjét kicserélik 8.000 HUF értékben?

2013. febr. 25. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem azért de a "kínai vacakoknak" sokkal jobb minősége van mint a deichmannos cipőknek... szóval igen, nem mindegy hol vásárol az ember. Deichmannban pl sose szabad, annál jelenleg mindenhol jobb cipőket kapni. Kicserélni meg nem fogják semmiképp, szóval nincs mit tenni.
2013. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy tudott kitágulni 2 méretet??????

Erre hivatkozva simán vissza kellene, hogy vegyék, mivel ez abszolút minőségbeli hiba, nem a rendeltetésellenes használat következménye (fél méretet még tud tágulni, de annál többet még cipész se tudja, sarokkopás miatt nem szoktak cipőt cserélni).

Ha nem veszik vissza, nem nagyon tudsz mit csinálni, max. elküldenek fogy.védelmi békéltető testülethez, készül egy szakvélemény, a testület hoz egy döntést, amivel kitörölheted, mivel a határozat nem kötelező a felekre. Ráadásul rád terhelhetik a szakértő díját.


Próbáld meg eladni vaterán vagy valahol. Abszolút igaza van annak, aki azt írja, hogy nem szabad Deichmanban cipőt venni, még a kínaiban is sokszor jobb a minőség... Tisztelet a kivételnek, egy 15-20 ezres Deichmanos cipőtől gondolom, már lehet várni valamit.

2013. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szakítsd el egy kicsit:D
2013. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó, hát lehet túloztam, de 1 méretet fix, hogy kitágult. Szerintem attól, hogy vastag szörme zoknit hordtam télen és azért tapostam rendesen, tehát sokat sétáltam benne.

Persze nem mindig ezt a cipőt hordtam télen, csak ritkán, mert van rendes bakancsom, tehát ezért sem értem, hogy miért tágult ki!

Szerintem is minőségi hiba ez, de lehet, hogy eladó függő is! Viszont a talpkopás azért az sme jó, ha nem javítják, még kényelmetlenebb lesz a cipő!


Kedves Utolsó!


Ilyen cipőt, hogy és hol szakítsak meg? :-/

[link]

2013. febr. 25. 20:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor visszavitted tágításra és talpalásra, akkor írtak rá valamit a blokkra?

Mert, ha nemrég vetted, s nem látszik rajta, hogy agyon lenne hordva, akkor visszvihetnéd, hogy kaptad és túl nagy lett a méret. (Raktál bele sarokfogót, stb. de nem használt)


Viszont, ha nagyon hordott, akkor nem fogják visszavenni. Maximum kisírhatod magadnak, de nem hiszem, hogy meghatja őket.


Sajnálom!


Amúgy a bőr cipőik egész jók!

2013. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3 hónapja vettem, de az a vicc, hogy ha lemosom, ember legyen a talpán aki megtudná mondani, hogy ez használt! tiszta új állapotban van, 1 apró pici bőr kopás sincs rajta!
2013. febr. 25. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!