Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ajánlani üzleteket,...

Tudtok ajánlani üzleteket, ahol ilyen férfi inget lehet venni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
171 cm magas vagyok és 63 kg. Ez férfiban nagyon sovány. viszont a munkahelyem miatt inget kell hordanom, de sehol nem tudok venni. Eddig 1 db-t sikerült egy angol használt ruha üzletben (george mérete: 15 1/2 illetve 38-as). Szinte minden üzletben 39-es ; 40-es méretnél kezdődik a kínálat. Az angol használt ruha üzleteknél 15; 16-tal kezdődik. De a nagy ruha márkáknál sem találtam olyan inget,ami ilyen vékony karú férfira jó lett volna. Szóval bármilyen javaslatot szívesen fogadok lehet használt ruha üzlet, elitebb üzlet, ami még megfizethető és van ott ilyen méretben ing. 26/F

2013. febr. 25. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Ők külön rendelésre is készítenek bármilyen stílusban ruhákat és elég jó minőségben dolgoznak. Már több ruhát, inget... is készítettem velük és eddig nem csalódtam :)

Ja és bármekkora méretben gyártanak, az átlag méretektől kisebbeket is.

2013. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!