Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan lányokról akik sportosan nőiesek?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy pl egy pink vagy fehér magasszárú adidas cipőhöz egy nagyon szűk farmert és feszülős kissé dekoltált pólót vesz föl.
2013. febr. 26. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik, amikor valaki nőiesen nőies. A sportos stílus nem tetszik, a sportos alkat igen.
2013. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzővel egyet értek... De a pl. üllepes nacira gondolsz? Imádok azt hordani, de a szüleim kb "megtiltották" hogy azt vegyek, :D mert sportos azt alakom, és még az is, hátulról úgy nézek ki mint egy srác. :)
2013. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt nem nevezném sportosan nőiesnek, kb mindenhol van egy évfolyam ahol a csajok így néznek ki :)

nálunk 9-10.-ben öltöztek így az osztálytársaim :D

2013. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben mi a nőies? Ez egyszerűen csak egy tömegcucc leírása volt. Majdnem minden nő így öltözködik.
2013. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem stílusra nem tetszenek a sportos lányok, alakra viszont nagyon is bejönnek.
2013. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek:)

F/29

Hány éves vagy?

2013. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!