Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legszebb koszorúslány...

Melyik a legszebb koszorúslányruha (képek lent)? Varratni fogunk, úgyhogy azt is írjátok, melyiken, mit kéne változtatni.

Figyelt kérdés

1.: [link]

[link]

2.: [link]

3.: [link]

4.: [link]

5.: [link]

6.: [link]

7.: [link]

8.: [link]

Na, melyik a legjobb? Melyiken mit kéne változtatni?



2013. febr. 27. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó.


Az összes többiben mindenki rátok figyelne, nem pedig a menyasszonyra.

2013. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Menyasszony ruhájáról van kép?
2013. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

az 5-ös és igen az utolsó mivel nem a koszorúslány a középpont hanem a menyasszony.

én voltam olyan esküvőn hogy egy koszorúslány volt és fehér volt a ruhája kicsi szines virágokkal és szebb volt mint a menyasszony ilyet nem szabad csinálni.

2013. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem is az 5. tetszik, a többi nagyon sok!
2013. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Már előző kérdésedbe is leírtuk,NEM rólad fog szólni ez a nap. Elhiszem hogy örülsz hogy felkértek,de majd akkor akarj ilyen habcsókos,hercegnős ruhát ha a te esküvőd lesz!

Nem rólad fog szólni ez a nap,menyasszonynak rohadt sértő lenne hogy mindenki a te ruhádat bámulná ezzel a hatalmas abronccsal meg ezekkel a strasszokkal!

Egyiket sem ajánlom ha nem akarsz sértődést.

Valami hasonló kéne:


[link]


vagy itt is vannak példák:


[link]


Ezek koszorúslány ruhák, amit te mutogatsz azok max színes menyasszonyi ruhának mennek el,vagy báli ruhának.

Beütöd googlba hogy bridesmaid dresses egy sincs olyan mint amiket te mutatsz.

2013. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A menyasszony ruhája még nem fix, de ezen az oldalon az alsó képre rákattintva a 3. ruha is lehetséges [link] . A többit nem találtam meg.
2013. febr. 27. 12:25
 7/21 A kérdező kommentje:
A nővérem lesz a menyasszony, és ő mondta, hogy ezek a ruhák közül választhatok...
2013. febr. 27. 12:32
 8/21 anonim ***** válasza:
mindenképp az utolsó. a többi iszonyú giccses - szerintem.
2013. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1. szép ruha, de egyáltalán nem koszorúslány ruhának való

2. nagyon nem tetszik

3. szép

4. ez nekem az elmegy kategória, a szoknya része számomra túl sok, elvégre ez egy koszorúslány ruha

5. ez nagyon tetszik, más színben, valami világos zöld, vagy kékben nagyon jól nézne ki

6. szép ruha, de ismételten túl sok

7. ez már túl csicsa..

8. ez nagyon szép, a színe nagyon el van találva, tetszik az alján a minta, ez nagyon koszorúslányruhának való ruha :) mind színben, mind fazonban :)


remélem tudtam segíteni!

jó szórakozást! :)


24/l

2013. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 3-as az abszolút kedvenc, de tény, hogy kicsit sok, inkább egy bálra lenne jó, mint egy esküvőre. Ha jó alakod van, akkor az első. De végül is mindegyik nagyon szép, és neked kell kiválasztanod, nem másnak. Ha a nővéredet nem zavarja, akkor lehet ezek közül is.
2013. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!