Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a fajta öntapadós szilikono...

Ez a fajta öntapadós szilikonos melltartó mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
[link] ilyenre gondolok. Nem esik le viselés közben? Főleg azoktól kérdezem, akiknek már volt velük tapasztalatuk, vagy ismerőstől tudják!

2013. febr. 27. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szia! nekem volt :) kb 2-3 hónap ennek az "élettartama" Mivel nyáron beizzadsz alatta és leesik, amúgy bulikon vagy ha olyan alkalom van akkor nagyon jó :) Kiemeli a cicit :)
2013. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én pont nyárra keresek...:/ Ilyenkor nincs gond, de nyáron nem szeretem a melltartókat, mert nagyon melegem van bennük. Ha hőség van, meddig marad fent? Tehát 2 hónap után kidobható? Sehogy sem lehet "újraéleszteni"?
2013. febr. 27. 16:34
 3/10 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a választ!
2013. febr. 27. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez nyáron pont hogy még rosszabb, mint egy átlagos melltartó, mert semmit nem szellőzik. Az a lehetőség nem játszik, hogy nyáron egyáltalán nem hordasz melltartót, csak ha nagyon muszáj?
2013. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
probálj nyárra egy vékonyabb melltartót keresni ami nem az a durung szivacsos. Annyi féle van már meg olyan is ami kifejezetten pánt nélküli és előnyős a nyári toppokhoz
2013. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy barátnőmön volt ilyen egy buliban, nagyon gáz volt mert csupa izzadtságfolt volt körülötte a ruhája, le is vette. És ez nem is olyan nagy melegben volt... dehát ez szilikon az egész szóval nem is kell nagy meleg hozzá. Gondolom elég egészségtelen is ilyet viselni.
2013. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudom elhinni hogy normálisan tart. A cici felső ívét nem adja ki semmi, ha rátapasztod. Másrészt meg a pamut jobb a hőségben mint a gumi
2013. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy döntöttem, nem veszek. Elég sok negatívumot halottam most róla.

Sajnos eléggé szégyenlős típus vagyok, ezért sem megoldható, hogy nyáron nem veszek fel melltartót, valamint a vékonyabb melltartón meg átüt.

2013. febr. 28. 15:16
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. febr. 28. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, talán kétszer adtam neki esélyt de el lett süllyesztve. Kisebb mellre találták ki, én a C-vel még megpróbálkoztam de gyakorlatilag semmit nem tart, csak plusz kellemetlenséget okoz a fentebb említett bepállás miatt.
2014. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!