Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet NAGYON HOSSZÚ szárú...

Hol lehet NAGYON HOSSZÚ szárú csőnadrágot venni? 17/L

Figyelt kérdés
183 centi vagyok, vékony és alig kapok magamra nadrágot. ami megfelelő méretű, annak a szára tuti a bokám felett ér véget :/ami meg viszonylag "hosszú" abba kb kétszer beleférek. régen New Yorkerben kaptam magamra nadrágot, de már ott sem találok. valaki aki gyakran plázázik, vagy esetleg hasonló problémával küzd. ti hol szoktatok nadrágot venni? előre is köszi :)

2013. febr. 27. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én terranovában kaptam hosszú szárút, meg még Bershkában is találtam!:)
2013. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet már nézted, de én a H&M-ben gyakran látok olyat, hogy két szám van egy farmeron, és az egyik a hosszúsága azt hiszem. Én mindig a rövidebbeket keresem, mert bakancsba csak az megy rendesen bele, szóval osztozom a problémádban, csak fordítva :)
2013. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

második válaszoló, New Yorkerben most sok rövidebb szárú naci van ! ;)

2013. febr. 28. 20:18
 4/4 anonim válasza:
Én is pont ezzel a problémával küszködök! Eddig nekem a zara TRF farmerjaiból vált be néhány, de elég drágák, 10ezer felett volt mindegyik... Amúgy sajnos nincs bevált boltom, mindenhol rettentő rövidek a nadrágok, ezért tulajdonképpen állandóan nézem, és van hogy véletlenül találok... Engem is szörnyen idegesít ez és nem tudom, hogy a többi magas lány hogy talál magának rendes gatyát! :(:(
2013. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!