Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az egyszínű öltözködésről, amikor a felső és az alsó is hasonló, szerintetek hozzászokjak, jó ötlet az én esetemben, a többi lent?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és olvastam több helyen is,hogy előnyös petiteknek, mert nyűjtja az alakot. Vannak bordó, piros, zöld,barna felsőim tervezem, hogy hasonló színű nadrágokat veszek, de máshol azt a tanácsot kaptam, hogy pirosat pl ne pirossal. Nem tudom miért,és mit gondoljak. Amúgy 157 vagyok,57 kg, vékony felül, a mellem nagy, a lábam viszont kicsit vastag, inkább izmos, főleg a vádlim.
2013. febr. 28. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó megoldás az egyszínű felső és alsó. Ilyen szín kombinációs dolgokkal max. csak picit tudsz nyújtani az alakodon. Vegyél pár kényelmes magassarkút és hord azokat, mert ennél jobb megoldás sosem lesz.
2013. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik :)


ha reggel úgy kerülnek a kezembe a ruhák,hogy nagyon egy árnyalatúak akkor inkább áttúrom a szekrényt egy más színű pólóért :)


amúgy a magasságod teljesen átlagos, de az egy színbe öltözött emberekről valamiért az M & M's cukorka jut eszembe, egyik nap piros,másnap kék a harmadikon sárga :)

2013. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!