Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az a melltartó, amit...

Milyen az a melltartó, amit pánt nélküli ruhához fel tudok venni?

Figyelt kérdés
Sokaknál látom, hogy nem szilikonpántos melltartót használnak, hanem valami olyat, amitől úgy látszik, mintha nem is lenne rajtuk. Én is szeretnék ilyet, de nem tudom, hogy milyen ez meg hol lehet kapni. Valami jó szivacsos kéne,a lényeg, hogy ne kelljen hozzá semmi pánt :) tud valaki segíteni?

2013. febr. 28. 11:17
 1/7 Flagstaff válasza:
100%
Pánt nélküli melltartónak hívják. Fehérneműboltokban lehet kapni, de próbáld fel mindenképpen!!! Szilikonpántos melltartót pánt nélküli ruhához szerintem már a törvény is tiltja. De legalábbis tiltania kéne.
2013. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen fehérnemü boltban lehet kapni,van benne egy ilyen...szilikon féle csík(mint pl a combfix tetején) ami a börödhöz tapad ezért nem csúszkál el.
2013. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 28. 12:19
 4/7 ivilicious ***** válasza:

én a palmersben vettem ausztriában z outletben leértékelve kb 1800 ftnak megfelelő euróért.

testszínű, pánt nélküli,de adnak hozzá pántot is, jól tart,szivacsos .

palmers asszem az aréna plázában van

2013. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:
ja,és abban is van szilikoncsík
2013. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tezenisben lehet pl. pánt nélküli melltartót kapni,fehérben,feketében,testszínűben biztos van.Olyan 3-4000 ft körül mozog az ára.
2013. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kár, hogy Szegeden nincs Tenezis :( de majd szétnézek az Árkádban
2013. febr. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!