Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Blézerkabáthoz milyen cipő...

Blézerkabáthoz milyen cipő illik? Nem szeretem a magassarkút, nem is hordok. Általában dorkót, vagy magasszárú cipőt hordok, de az nagyon nem passzol össze egy csinosabb blézerrel.

Figyelt kérdés
Nyáron már könnyebb dolgom lenne, mert nyáron jöhetnek a kis balerinacipők is, de most, amíg még hűvösebb az idő, nem tudom, mit vegyek fel hozzá. Lényeg, hogy lapostalpú legyen. Bár, szerintem ha néha nem vesszük annyira elegánsra a figurát, hanem inkább sportosra, akkor talán még egy vékonyabb , egyszerűbb magasszár dorkó is beleférne. Szerintetek?
2013. márc. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen normális női cipő vagy csizma jó lehet, rengeteg féle van lapos talppal vagy kicsi sarokkal. A dorkó meg hasonlók elég furán néznek ki, inkább tinifiúknak való.
2013. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lapostalpú csizma pl. De kipróbálhatod a telitalpút is, hidd el, nem nagyon könnyű benne járni.
2013. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egy igényesebb balerinával néz ki nagyon jól:)

2013. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem egy szolidabb kinézetű tavaszi cipővel hordani. attól, hogy a blézer elegánsabb nagyon jól passzolhat hozzá a cipő is. főleg most, hogy az elegancia és lazaság keverése nagy divat lett;)
2013. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!