Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az eggyik virágos farmernadrág...

Az eggyik virágos farmernadrágom kiszakadt kb. térd alatt. Tudnátok segíteni hogy miként tüntessem el a lyukat? Valami trendi tipp vagy esetleg oldal érdekelne ahol ilyenek vannak.

Figyelt kérdés
így néz ki a naci: [link]
2013. márc. 1. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
lejjebb kell görgetni és úgy foglya kidobni a képet.
2013. márc. 1. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a szakadás?


Belülről ragaszd meg öntapadós ragasztóval, vagy varrd össze úgy, mintha zsebet varrnál, így kívülről az egész egy ráncnak fog tűnni. Ha akarod több ráncot is varrhatsz így, leplezve, hogy az egyik a lyuk miatt van.


Az ötleteket a kifordított nadrágon valósítsd meg, természetesen.

2013. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja és a hyelyesírásodra is figyeljél!

Az egyik egy "gy"-vel, a fogja pedig pontos "j"-vel van.

És használd a mondatközi írásjeleket is (vessző, kettőspont, pontosvessző, gondolatjel).

2013. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látod, én is hibáztam: elgépeltem a helyesírást és nem írtam a ja után vesszőt.
2013. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:) de szerintem most nem a helyesírás a legfontosabb:D
2013. márc. 2. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül megvarrni, akkor még pár helyen szaggasd ki. Hamarosan itt a jó idő, fázni se fogsz. Virágos szaggatott nadrágot pedig még nem láttam egyelőre senkin :D

Itt egy videó arról, hogyan kell a szálakat kihúzogatni, én egy régi farmerdzsekiből varázsoltam szaggatott mellényt:

http://www.youtube.com/watch?v=zh_IHGldu5A

2013. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:))
2013. márc. 2. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!