Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Törtfehér vagy fekete dzseki...

Törtfehér vagy fekete dzseki legyen inkább?

Figyelt kérdés

A cipőm fekete, általában farmert, vagy ritkábban sötétbarna nadrágot viselek. A táskám lila vagy néha szürkét viszek magammal.

Melyik dzsekit válasszam? A tört fehér valami irtó jól néz ki, de végiggondoltam hogy fekete cipő, farmer, lila táska és még egy fehér dzseki... vagy nem lenne gáz ennyi szín együtt? Mit gondoltok?


2013. márc. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
én is most vettem, de nagyon megbántam, hogy nem fehéret!:)
2013. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én először törtfehéret vettem 2 éve de annyi baj volt vele. Folyton mosni mert az ujja,meg a nyakrésze koszos lett. Téli kabátom is fehér na de annak direkt úgy csinálták meg hogy a nyakrész,a derékrész,és az ujj az fekete ahol koszolódna.

Na mindegy tavaly tönkrement aztán a czipzárja és feketét vettem na hát van különbség:)

Bár azt is szokták mondani hogy világos hajúaknak sötét,sötét hajúaknak világos kabát passzol.

Nem tudom tavaly még szőke voltam most barna,remélem most is jól fog állna a fekete dzseki.

Én a feketére szavazok,praktikusabb.

2013. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!