Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyjából hány napra való...

Nagyjából hány napra való különböző ruhaösszeállítás a normális?

Figyelt kérdés

Magyarul: mennyi a normális, ha mennyi ruhája van egy lánynak? mert látom, hogy a youtube-on az ilyen szépség-guruknak (pl. beautyliciousinsider) egy egész gardróbra valónyi ruhájuk van, meg rengeteg cipőjük, de az már egy kicsit túlzás, én viszont egy hétre tudom beosztani a ruháimat, és évszakonta cserélek cipőt, vagy ha kinövöm. (ha a túrabakancsot és a futócipőt nem számítjuk bele.) ezt meg én kevéskének érzem, de nem tudok mihez viszonyítani.

tehát, az én koromban, mi a normális, ha mennyi ruhája van az embernek? 14/L


2013. márc. 3. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a te korodban ez teljesen normális, mert nagy valószínűséggel kinövöd őket. Majd már olyan 18-20 évesen tudsz úgy venni ruhákat, hogy hosszabb távra, akkor úgyis több ruhád lesz, ha van rá pénzed.
2013. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sok cipőm..ruhám már annál inkábbxdd
2013. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nemjo hogy ha szinte semmi euhad sincs de hatalmas gardrob se kell a korodban. Nekem huszonevesen van rengeteg holmim de en nem novom ki :D

Szerintem kell:

2farmer, 2 leggings

10-15felso

4-5 kardigan

Koromcipo, balerina, bokacsizma ebbol lapos es magas

borzseki

Valami mas vekony dzseki akar pufi akat trench coat

3-4 taska kulonbozo fatonokban


Ezt igy tavaszra irtam ezert nem irtam nagykabatot pulcsit, csizmat :)

2013. márc. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!