Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik le a TURIkat, az...

Miért nézik le a TURIkat, az emberek többsége?

Figyelt kérdés

neem a csöves turikra gondolok,hanem a szép,igényes ruhákat olcsón arusitokra. szval hiaba hasznalt egy ruha, attol még lehet jó állapotú.

hibakert bocsi


2013. márc. 3. 10:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

nézi*

bocsi,nagyon nehéz xperia minin irni

2013. márc. 3. 10:05
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy tudnám más ember ruháját hordani. Inkább olcsóbb, akár kínai, de új legyen.


Én amúgy nem nézem le a turis ruhákat, nem érdekel, hogy ki mibe van.

2013. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én pont az ellenkezőjét tapasztalom: szinte minden ismerősöm jár turkálóba, vannak már jól bevált helyeink is :)

nagyon sok jó cuccot találtam :)

2013. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

akkor csak én járok sznob közegbe:D

amúgy sok márkás cuccom van, pl 16 ezres zara nadrág, 26ezres humanic magassarku. de a felsőim kivétel nélkül,mind turisak. és emiatt elég nagy lenézést tapasztaltam, de hát hülye lennék márkás felsoket venni, inkább legyen 100 felsőm, mint 10 márkás

2013. márc. 3. 10:40
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit magad is megválaszoltad a kérdést, illetve ellentétbe keveredtél.


"neem a csöves turikra gondolok,hanem a szép,igényes ruhákat ...a felsőim kivétel nélkül,mind turisak. és emiatt elég nagy lenézést tapasztaltam..."


De hát akkor mégsem olyan szépek azok a felsők, ha lenézést kapsz miatta.


"még lehet jó állapotú..."

Ezek szerint mégsem olyan jó állapotúak, ha más is észreveszi.


"hülye lennék márkás felsoket venni, inkább legyen 100 felsőm, mint 10 márkás"


Szerintem nem a mennyiség, hanem a minőség számít. Hiába van x darab felsőd, ha tényleg gagyik, és mint írtad, más is észreveszi.

Nem lenne jobb 10 darab, amit megdícsérnek?



Lehet rossz példa:

Haverom összevesz mindenféle régi erősítőt meg hangfalat, mert olvasta, hogy bezzeg a régiek milyen jók, jobban szólnak és tartósak...

Ilyen régi Orion és Videoton hangfal és Sony erősítőkről van szó. Már van neki vagy 20 erősítője. Van neki benne 3-4 teljesen jó, a többinek mind van egy kis baja, amit majd megcsinál, ja persze.

Nekem egy h.mozim van, egy 180.000Ft-os LG.

Mondhat bárki bármit, hogy régi Sony és Orion így jó, úgy jó, úgy lealázza az LG bármelyiket, hogy csak na.

Jöhet nekem ilyenekkel, hogy fa hangfal, meg 10-szer akkora a hangfal, meg 5-ször nehezebb az erősítője, ki a francot érdekel a súlya, meg ilyen baromságok? Jobban szól? Jobban. A kedvenc filmjét, miután megjelent kinél is akarta megnézni? Nálam. Számomra egyértelmű.


Én inkább minőségre, mint mennyiségre megyek.

2013. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem veszik észre. szerinted olyan hülye vagyok,hogy bolyhosat megveszek,vagy elnyűtett? én mondtam,hogy turis a felsőm, és erre megkaptam,hogy mivan apuci pénze nem terjed ki mindenre? mert hát mint írtam,megtehetném hogy,márkás pulcsikat vegyek, de annak nem látom ertelmét, inkább veszek egy új cipőt,vagy másik hatlapot a telefonomhoz
2013. márc. 3. 11:26
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell hiresztelned hogy turis a ruha...ÉN sohasem vásároltam ott,nem is fogok,nekem valahogy nincs szüksegem rá.Inkabb veszek leárazáskor normalis butikban.De nem néznélek le.
2013. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tudom, de megkérdezték. ráadásul egyik osztálytarsammal is találkoztam a turiban,ő meg mindenkinek szét kürtölte, hogy niki milyen mélyre süllyedt,mert kénytelen ott vasarolni. eléggé óvodás style
2013. márc. 3. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
én inkább azt vettem észre, hogy sokan a plázás boltokat nézik le. Mert hogy "tömegboltok"... Mindkét típus lehet ugyanolyan jó, de ugyanolyan szar is. Csak sok az álszent.
2013. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"egyik osztálytarsammal is találkoztam a turiban...milyen mélyre süllyedt.."

Ezzel azt mondta, hogy ő találkozott veled ott, szóval ő az aki lesűlyesztőnek találja a turit, vagyis magáról beszél.

Igen, elég sznob a közösség amiben vagy, és hát aki apuci pénzére utalgat, attól ne is várjunk mást, fogalma sincs milyen az hogy valamiért megdogozni... és nem csak lejmolni a szülőktől.


Nem kell azt mondani hogy turiból van, mond azt hogy kaptad xy-tól, külföldről.. vagy hasonlót..


És egyáltalán nem gáz turikba járni, sokkal több minőségi, márkás, egyedi és jó minőségű cuccot lehet megkaparintani, mint egy sima ruhaboltban(teli műszálas mayo-dolgokkal..)

Nekem van 2-3 nike és adidas melegítőm onnan, 2 athmosphere zakóm, több ugyanilyen márkájú ingem, fölsőm, gas pulcsim, burburry táskám, guess táskám, de vettem már márkátlan pólókat, pulcsikat, kardigánokat, az öveim fele onnan van, kabátot is vettem onnan, mind új állapotban, hibátlan, csak az tudja hogy turiból van aki naprakész a bolti cuccokból, hogy melyik az amit a szűklátókörű cuccokkal ellátott ruhaboltokban nem talál meg..


Én is olyan vagyok hogy inkább legyen pl.20 pólóm nyárra, mint 3-4 márkás, ami le nem kopik rólam, mert épphogy ki tudtam nyögni az árukat..


Tény, hogy az én környezetemben senki nem sznob, messzire kerülöm őket a felfogásuk, és a lekezelőségük miatt..

2013. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!