Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri -e rendelni a www.marka...

Megéri -e rendelni a www.markastermekek.hu-ról Supra cipőt rendelni?

Figyelt kérdés
Már van egy Suprám a Garage Store-ról,és most találtam ezt az oldalt. Szinte minden Supra fele annyi mint ott. Kiváncsi vagyok,hogy ezek is eredetik e? stb. Vagy esetleg véleményt ha valaki innen rendelt:) Előre is köszi.

#Supra #supra cipő rendelés
2013. márc. 5. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy 2x irtam a rendelnit
2013. márc. 5. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon fake szaga van az összesnek szerintem, és nem rendelnék innen - hiába a viszonylag alacsony ár. Nézd meg például a full fehér TK Society képét ezen az oldalon, és keress a neten egy gyárit (például a gyári honlapon). Véleményem szerint ordító a különbség. Szóval én maradnék a Garage Store-nál :D
2013. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is kételkedtem ebben az egészben :( Csak azért nem megy annyira jól nekem se hogy mindig 30k-ért vegyek cipőket
2013. márc. 5. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy elég túlárazott a márka, de szerintem jó darabokat csinál (többnyire). Akkor vagy gyűjts majd még egy kicsit, vagy esetleg ha résen vagy, ki lehet fogni 1-1 akciós darabot Garage-ban, bár ezek elég mérethiányos sorozatok már :D Illetve írtak másik kérdéshez megbízható külföldi weboldalakat, ott érdemes még nézelődni. Nem akarok hülyeséget mondani, de valami 55-60 fontért vett ismerős onnan Skytop-ot (igaz, ehhez jött 10 font szállítás - de így sem 30 ezer, mint itthon xD)
2013. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szoccs válasza:
Egy jo tanacs senki ne rendeljen errol az oldalrol kamu a weboldal az ember hazudozik ossze vissza persze csak emailben elerhetoek ,de megtalalom!!
2015. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!