Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó lesz így a tavaszi összeáll...

Jó lesz így a tavaszi összeállításom? Piros (inkább bordós) karcsúsított ballonkabát, bézs sál, bézs lapos talpú cipő?

Figyelt kérdés

[link] a kabát ehhez a hasonló, a cipő ilyen lenne: [link]

Tudom, hogy ballonkabáthoz nem annyira passzol az ilyen típusú cipő, de nem szeretnék magas sarkút, és kényelmesnek is kell lennie. Egy fiatal lányon azért elmenne ez is, nem? És a színek így jók lesznek szerintetek?


2013. márc. 6. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen cipő nagyon nem megy a kabáthoz
2013. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval..Akkor inkább balerina cipő, mert ez amit linkeltél, nagyon nem illik a ballonkabáthoz.
2013. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a cipő teljesen más stílus,mint a kabát.Elég érdekesen néznél ki...

Ne a Deichmannba vegyél cipőt egy ilyen kabáthoz...

Vagy ha nagyon ragaszkodsz a cipőhöz,akkor ahhoz válassz másik dzsekit.

2013. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem illik ez a cipő ehhez a kabáthoz. A cipő nekem önmagában sem tetszik, nem az én stílusom.

Én balerinacipőt ajánlanék inkább. A bézs színnel nincs baj szerintem, megy a piroshoz is.

2013. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kabát nagyon király,nekem nagyon tetszik.A szín párosítással sincs gond,de én is azt mondom hogy az a cipő nem illik a kabáthoz.Szerintem vagy a magassarkú vagy a ballerina cipő illene ehhez.Ha pedig nem akarsz magassarkút akkor ballerína cipőt vegyél.
2013. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!