Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 42-es lábam van. Nagydarab nő...

42-es lábam van. Nagydarab nő vagyok, nem keskeny lábbal. Hol vehetnék lapos, de divatos balerina jellegü cipőt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A bonprix-nál szoktak lenni nagyméretű balerinák, esetleg nézz körül náluk! :)
2013. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hú! Tényleg tudnék választani, de üzlet kellene, mert rendelni nem merek, fel kell próbálnom. Ment a pont!
2013. márc. 7. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 42-es a lábam! Én a Deichmann-ban szoktam vásárolni. Ott mindig van "XXl"-es,tehát 42-es. Én viszont nem ajánlom a balerina cipőt, nem jó ha az ember talpa olyan közel van a földhöz, ha érted mire gondolok. Egy pici sarok mindig kell, legalább 2-3 cm. Viszont 5 cm-től már egészségtelen, szóval a magassarkú hordás sem jó.
2013. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Sajnos és fiatal korom óta hordok teljesen lapos cipőt, mert 185 cm vagyok. Még egy két cm-es sarokban is oszlopnak érzem magam. Persze tudom, hogy a gerincsérvemnek sem jó, sem a kopásaimnak.
2013. márc. 7. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj a magassággal, a legjobb barátnőm is akkora mint te, a pasija meg 196 cm :)
2013. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már sok helyen lehet kapni 42-es női cipőkt is, deichman-ban, humanicban nem is horror áron. Szinte minden féle cipőből láttam 42-est.

Írtad hogy nem hordasz még kis sarkú cipőt sem a magasságod miatt, szerintem meg pont azért mert ennyire magas vagy, pár centi ide-oda fel sem tűnik, mert laposban is nagyon magas vagy. Én 178 centi vagyok és hordok magas sarkút, (5-6 centiset) és nem gáz.

2013. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is 42-es lába van,hasonló problémái voltak ezzel kapcsolatban neki is. A Deichmann-ban vásárolt mostanában tök jó cuccokat. Nem csak tavaszi cipőt,hanem csizmát is. Szerintem érdemes oda benézni,pláne hogy most csomó cipő le van árazva,meg ilyen 2-tőt fizet,3-mat vihet akció van.
2013. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem 41-es!!:)) nincs könnyű dolgunk... [link]
2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! A 41-es lábbal miért van nehéz dolgod?? Női cipőknél a konfekcióméret 36-41-ig van. 41-es cipőt minden cipőboltban, minden fazonból gond nélkül találsz. A 42-es ami már neccesebb, abból nem mindenhol van, vagy jóval kisebb választékban. Az én lábam 40 és 41 között mozog, általában 40-es kell, de van olyan fazon amiből 41-es és soha semmilyen gondom nem volt, bármelyik cipőboltban olyan cipőt vettem amilyet akartam, nem kellett vadásznom.
2013. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Jövő héten megyek vadászni. Most bekaptam egy jó kis náthát.
2013. márc. 19. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!