Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Retro Jeans Desiree leggings...

Retro Jeans Desiree leggings van valakinek?

Figyelt kérdés
Venni akarok mert nagyon tetszik, de nem bolyhosodik ki hamar, nem ilyen vékony anyagú?
2013. márc. 7. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

erre én is kíváncsi vagyok.....én is szeretnék!

(van több retro cuccom,de nem bolyhosodtak ki bár nem azt hordom nap,mint nap!!):)

2013. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyan nincs, de elmész és megnézed, hogy vékony-e. szerintem a retro ugyanúgy kibolyhozódik mint egy noname, mert a retro-t is ott gyártják a felkelő nap országában...
2013. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világosszürke van, nagyon szar nem ért nemhogy 7000t de a felét se érné.....

1 használat után durván bolyhos a láb között, fenék szóval ott ahol érintkezik más dolgokkal....

2013. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de jó, hogy nem vettem, köszi! Helyedben tuti vissza vinném, az ilyenekre olyan allergiás vagyok :/
2013. máj. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!