Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duciknak mintás leggings?

Duciknak mintás leggings?

Figyelt kérdés

tudom h azoknak a lányoknak nem ajánlják a cicanadrágot bármilyen formában, akiknek vastagabb a lábuk. de én láttam 1-2 képet plus size modellekről akik ilyen apró virágmintás vagy norvégmintás leggingset viseltek és szerintem iszonyat jól állt nekik. nekem is megtetszett :)

arra gondoltam h nézek magamnak egy ilyet [link]

szerintem ha tunikával vagy kis ruhával veszem fel (ergo takarja a csípőmet és a fenekemet) nem lehet nagyon gáz. vélemények? vagy rosszul gondolom?:D



2013. márc. 7. 18:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
ha tunikával vennéd fel akkor szerintem nyugodtan:) de semmiképpen se nagy mintásat válassz, az apróbb minta előnyösebb.
2013. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, én is arra gondoltam :d ha jól emlékszem, ennek van egy apróbb mintás változata is :) köszi :)
2013. márc. 7. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem ez még jobban vastagítaná a combod pont az apró virágminta miatt sajnos inkább vegyél fel egy feketét ápol és eltakar :)
2013. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha duci valaki akkor ne veygen fel cicanadrágot! Az a nadrág cicáknak és nem vizilovaknak való! Ez az igazság! Rosszul fog állni!
2013. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az összevissza mintás cuccok nagyanyám terítőire meg otthonkáira emlékeztetnek, komolyan nem értem miért akar ilyet hordani bárki is... duci lányon meg semmilyen cicanadrág nem áll jól. Először inkább a fogyáson gondolkozz.
2013. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket :) (jól viselem a kritikát, de szerintem kulturáltan tettem fel a kérdést, úgy is szokás válaszolni rá..)
2013. márc. 7. 19:25
 7/13 A kérdező kommentje:
persze tisztelet a kivételnek :)
2013. márc. 7. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ok. Betudnád linkelnia norvégmintás modelles képet??
2013. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
húú ne haragudj, már nem találom, pár nappal ezelőtt láttam :/ :)
2013. márc. 7. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem nem néz ki rosszul :)

2013. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!