Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves lánynak magassarkút?

15 éves lánynak magassarkút?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyesmi cipők, szeretnék venni tavaszra egy cipőt, de félek, hogy kinéznének benne...

Nem 15-nek nézek ki, 18-nak inkább...pedig nem festem magam, nincs kinn semmim a ruhából, kitűnő tanuló vagyok (ezeket azért írtam csak le, hogy egyértelművé váljon számotokra, nem vagyok az a tipikus mai tini****csa)


[link]


Tudok bennük járni, a téli csizmám is hasonló talpú volt, de suliban nem abban voltam (váltócipő)


Félek, hogy megbánnám később...

Tetszeni nagyon tetszik, persze nem mindig ebbe lennék, van edzőcipőm, deszkás cipőm, balerina...


Szerintetek?

(optikailag vékonyít, magasít, és ez is csábít nagyon...)



2013. márc. 8. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

ha lányom lennél nem.

De mivel nem vagy az, így azt mondom csináld.


(én egy picit visszább vennék a magasságból, mert a kalapács ujj és a visszér egy létező probléma)

2013. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ha egy ilyesmivel (semmiképpen nem magasabbal) beállítanék suliba, az embereknek( tanároknak) mi lenne a véleménye?


Vagy akár iskolán kívül?

2013. márc. 8. 12:52
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
ez nyugottan hord! én is 15 vagyok.én először aztihttem hogy majd egy 10centis tűsarkút akarsz felvenni de mikor megláttam hogy ez csak egy telitalpú elmosolyodtam :) szerintem nyugottan járj ebbe akár suliba is bár nemtudom hogy a te sulidba ez elfogadott-e az enyémbe igen és sok lány osztálytársam tavaly tavasszal kb. ugyan ilyen cipőkbe mentek :)
2013. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából nem tudom, mi lesz az elfogadott...új suli, gimi szeptembertől ...

a mostanit meg már bocsánat de letojom.... (lényegtelen, hogy miért :) )

2013. márc. 8. 13:04
 5/25 Andii1 ***** válasza:
76%

1. Ez telitalpú

2. Mért ne hordhatnád? ki szól bele? SENKI .akkor meg? Ne mások véleményét tartsd fontosnak... kicsit legyél magabiztosabb

2013. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%

vallási suliba nem ajánlom

és tartós viselésre sem

ha túlsúlyod van (nem írtad ugyan), akkor végképp nem


más esetben, és heti mondjuk egyszer, ha rövid napod van, oké lehet

2013. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a cipő egy lányos/tinis, de letisztult darab, amit gimiben már szabad hordani :)
2013. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Andii1 ***** válasza:
69%

"vallási suliba nem ajánlom

és tartós viselésre sem

ha túlsúlyod van (nem írtad ugyan), akkor végképp nem


más esetben, és heti mondjuk egyszer, ha rövid napod van, oké lehet"

Képzeld hit iskolába járok és még is hordok ilyeneket-.-

rövid napod van akkor lehet xD nem 18cm-es cipőről beszélünk... bármikor nyugodtan lehet hordani:)

2013. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Én csak azt nem értem, hogy neked az a legfontosabb ki mit gondol?? Az nem számít hogy a magassarkú (bármilyen) tönkreteszi a csontjaidat, eldeformálja a lábfejed, gerincednek is árt? Ez manapság nem számít? Kisebb sarokkal jó, de ez túl magas, ráadásul egy rossz minőségű Graceland márkáról van szó.
2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, arra számítottam, hogy leoltotok majd.

Az egészségem persze...lúdtalpas vagyok, nem bírom nagyon a lapos talpúakat. Tudom, van rá megoldás, de akkor is...


Nem vagyok túlsúlyos, és nem ez lenne rajtam mindig...annyit nem árthatna a lábamnak... remélem.

2013. márc. 8. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!