Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú vagyok?

Hella97 kérdése:

Milyen stílusú vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves, lány vagyok. Az a helyzet, hogy a stílusommal kapcsolatban bizonytalan vagyok! Nem tudom hogy milyen stílust képviselek/képviseljek, mert nem tudok dönteni! Egyszerre tetszik a rock, emo, goth. Stílus, azon kívül sportos vagyok, tetszenek az extrém sportok,dolgok! Ugyanakkor animefan is vagyok. Imádok sok művészeti ágat (rajzolás, versírás, zene, tervezés). A suliban bőrművesnek tanulok. Olykor gyorsan változó a hangulatom, a depresszión keresztül- a poénkodós, röhögőgörcsig. Ki mit ajánlana?

2013. márc. 9. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj stílust VÁLASZTANI! Hozz létre egyett ! Légy egyedi!
2013. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ÚRISTEN!!!!!!16 évesen ennyire butának lenni.....
2013. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért vagyok buta? Attól még nem vagyok rossz ember.Arról viszont nem tehetek,hogy nekem ez tetszik és ilyen a személyiségem!
2013. márc. 9. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
kép?
2013. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én nem arra írtam hanem arra hogy kötelezően be akarod magad skatulyázni egy stílusba légy már eredeti!!!
2013. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de ide nem rakom ki a képem. Esetleg facebook
2013. márc. 9. 15:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam sehová beskatulyázni,hanem nyílván úgy kinézni,ahogyan eredetileg vagyok. ezzel nem megjátszom magam,hanem próbálom kifejezni a személyiségemet,ami azért nem megy,mert ennyi minden van bennem(érzésekkel együtt).
2013. márc. 9. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
érzelmektőltúlfűtüttkamaszlány stílus.
2013. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt vedd fel, amiben éppen jól érzed magad.

Nem kell dönteni.

2013. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én se értem miért kell ezt így eldönteni..nekem mindig is több stílusú cucc tetszett, sose tudtam magam besorolni sehova, de miért is kéne?
2013. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!