Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz esőkabátot hordani?

Gáz esőkabátot hordani?

Figyelt kérdés

Itt van ez a szutyok esős-szeles idő. Gáz sima pvc esőkabátot hordani?

Esernyőt nem szeretem, mert csak rángatja a szél, meg a ruhám nem védi.

Az esőkabát kicsire hajtva a táskában elférne.

Mi a véleményetek?



2013. márc. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem hordanám, de ha máson látnám nem nevetném ki ;)
2013. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A praktikus ruhadarabokkal kapcsolatban sosem merülne fel bennem, hogy gáz... Ha megázva érkezel, az sem gáz, de azért cikibb, mint esőben az esőkabát, ha a nem annyira létező finnyás-belekötős alszemélyiségemet kérdezed :)


Én sem szeretem az esernyőt, szerencsére valahogy ritkán kell, akkor kibírom. Néha felmerül bennem, miért nincs esőkabátom. Próbáltam esőruhában gyalogolni, iszonyat volt. Az esőruhát motoron viselem, az speciel egy zöld, munkaruházati boltban vett olcsó, de tartós darab, véd az eső és a szél ellen, de minden, csak nem sikkes :D Valami borzalmas és a motorom színéhez sem megy egyáltalán, de ha kell, hát kell :) De engem ritkán izgat az, hogy mit gondolnak a kinézetemről.

2013. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos számodra, hogy mit gondolnak rólad illetve feszélyezve éreznéd magad a sima pvc kabátba akkor vegyél mondjuk ilyesmit: [link]

Nem tudom mennyire látszik a képen. Nekem is hasonló van, nagyon szeretem és már sokan dícsérték :)

2013. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

persze hogy gáz


esőben meztelenül kell kimenni az utcára, akkor éri a bőrödet a finom eső, és mezítláb bele tudsz tapicskálni a pocsolyákba, ami nagy boldogság forrása


most komolyan, mitől lenne gáz egy esőkabát?

2014. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!