Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vaterán az eladók honnan...

A Vaterán az eladók honnan rendelik a Converse cipőket?

Figyelt kérdés

kb 5 ezer forintért adják szállítással együtt.

ebayen és amazon-on is drágább mint 5 ezer.

honnan rendelik?:)


2013. márc. 9. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kínából, és azok nem Converse-ek. Egytől egyig hamisítvány.
2013. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Linket tudnál adni?

az oké, hogy Kína..

2013. márc. 9. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már így, nem vagyok meggyőződve róla, hogy eredeti, sőt..viszont már 1 éve nyűvöm és semmi baja, tovább tart sokkal, mint egy nevenincs tornacsuka, viszont harmadannyi, mint egy eredeti converse..ennek fényében még mindig megéri szerintem attól függetlenül, hogy eredeti vagy nem.
2013. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és te honnan rendelted?
2013. márc. 9. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a Vateráról vettem.
2013. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kínából jön egyenesen a te címedre. Én is rendeltem a vateráról,20 nap múlva kaptam meg. Akár eredeti akár nem,külsőre különbség nincs köztük (összehasonlítottuk),egy éve rongyolja a lányom és semmi hibája.
2013. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dudika1991 válasza:
Ilyen idióta válaszokat XD nem érdekli a kérdezőt hogy mi a lófaszt csináltatok csak annyit kérdezett hogy honnan lehet rendelni úgy hogy nem a vateráról rendeled hanem magából Kínából !!!!!!!
2015. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!