Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék használt, de...

Honnan tudnék használt, de akár már használhatatlan, kukába szánt női cipőket szerezni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 10:05
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Kérdezzek magamtól? Téged érdekel, nem? Kérdezz te! :D Privátban.
2013. márc. 21. 22:19
 22/30 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy! :D

Tudod ki merne egy ilyen alaknak cipőt küldeni...

Talán ha elárulnád, hogy mire kell.!

2013. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Igen, beteg vagyok.

Miért, ehhez bátorság kell?

Gyűjtöm, azért kell.

2013. jún. 12. 16:36
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Beleveri:)Fetisizmus.Hiszen bárkié jó, csak női legyen.
2014. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
A fetisizmus igaz, cipőfétis ha lehet így hívni, mondjuk úgy a lábfétis egy része. Nem verem bele, nekem ez nem élvezet. Lehet sok lábfétisesnek igen, nekem nem. Keresem benne a lábszagot és erre élvezek. Tessék, leírtam.
2014. máj. 26. 16:23
 26/30 anonim ***** válasza:

Na végre, ez a beszéd!:) Én is imádom a női lábszagot, DE, nem akárkiét. Kell valami ismeretség, szimpátia, legalább valami baráti szeretetféleség.

És, hogy egy idegentől venni, kérni? Nem is láttad soha? És lehet, h ronda az a nő, kívül-belül???

Meg lehet kívánni a nőknek sok mindenét. Szerintem a fétisekben az a gáz, ha csak a tárgyra koncentrál -lehet az illat, tárgy-, s még gázabb, ha magát a nőt tárgyként, élvezeti cikként éli meg valaki. Érted mit akarok mondani? Ha elég a másik ember teste, testrésze, vagy annak illata, mindenféle érzelmi kötődés, (és pláne ismeretség nélkül!) is.

2014. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nekem sem jó akárkié. Olyan oldalakat szoktam nézni (illetve oldalt, mert csak egy normális hirdető oldal van), ahol általában látszik a teljes név és a lakóhely, mindig megpróbálom felkutatni ki az eladó, hogyan néz ki. Volt, hogy egy cipőkereső hirdetésemre jelentkeztek, de inkább nem válaszoltam, nagyon nem tetszett az illető.

Nekem is jobb lenne ha egy ismerősömtől kérnék, de nincsenek ismerőseim. Azért szorulok idegen emberek cipőire, mert gyakorlatilag 0 főből áll az ismerősi köröm. Nincsenek bartaim, magányos vagyok. Egy szóbajöhető ismerősömnek még régebben felhoztam a lábfétist, elzárkózott előle.

2014. máj. 27. 16:12
 28/30 anonim ***** válasza:
Hát...ez baj. Mármint, hogy nincsenek kapcsolataid. Ennek mi az oka? Hogy mondjam, hogy ne bántsalak meg. Csúnya vagy, vagy csak olyan külsőre, aki nem tetszik meg a lányoknak? Vagy a külsővel semmi gond, de képtelen vagy kapcsolatot teremteni? Pedig a gép előtt csak jobban elszocializálódsz a valódi élettől! Akármilyen nehéz, hidd el, hogy ki kell menni a városba, buli, séta, valamilyen klub, szakkör, tánckör. Legalább megtanulsz táncolni. Mert hidd el, hogy sok olyan lány van, akit nem zavarna ez a dolog, ha...Ha egyébként minden téren normális vonzó tudnál lenni..) És még 1 nagyon fontos dolog, lehetőleg ne ezzel kezdjed! Mert ettől, mindjárt ezzel a furi vágyaddal azonosítanak, s elzárkóznak. Ha megkedvel egy lány, hidd el, nem lesz neki nehéz megadni ezt. Nem olyan szívtelenek, de nem jó, ha eleve ezzel találkoznak elsőre. Nekem nem okozott gondot soha megkapni a lábuk közelségét. Igaz, hogy velem érezték: én nem görcsösen kértem ezeket, hanem maga a nőimádatból vagyok ilyen. Tiszteletet kaptak, s valódi szeretetet. Sokat hülyültünk, jól éreztük magunkat mindig. Volt akinek dalt, vagy verset írtam, virágot lopni mentünk, stb...Légy kreatív, s ne csak arra fókuszálj, hogy te mit szeretnél nagyon, vagy mit nem kapsz meg, hanem arra, hogy te mit tudnál adni egy lánynak ezért ( tul képen azért, hogy szeressen). És meglátod, hogy ettől az ő elfogadó szeretetétől lesz igazán finom a -bárminek- az illata.:)
2014. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Csúnya és hülye vagyok, szociális és kapcsolatteremtési képességem gyakorlatilag még egy süket-néma ember képességeinél is rosszabb. Nem érdekel semmi, meg semmihez sincsen pénzem. A séta ingyen van, sokat sétálok, de nem sikerült még összeismerkednem így senkivel. Nem ezzel kezdem, nem kezdem semmivel. El sem tudom kezdeni, mint írtam ismerkedésben 0 vagyok.

Ez a kérdés nem erről szól, de ha már témánál vagyunk, semmi értelme az életemnek. Tényleg, ne próbálj meggyőzni az ellenkezőjéről. Mindenhol és mindig csak a gond van velem. Nem azért nincsenek kapcsolataim, mert állandóan panaszkodok másoknak, szeretek vidám lenni. Csak nem tudom hogyan kellene úgy élnem az életem, hogy szeressek élni.

2014. máj. 28. 21:46
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát így nem! Suliba jársz még? Vagy már dolgozol? Csak vannak társak, haverok. Menj el velük valahová. Nem igaz, h senkit sem ismersz! Menj oda egy kutyát sétáltató lányhoz, s beszélj vele a kutyákról, ez jó téma, mert tényleg nagyon aranyos hűséges állatok. És mindjárt beszélgetsz is valakivel, aztán majd lesz valahogy. Menj el discoba, mindenütt rengeteg fiatal van. Vagy akár cipőboltba dolgozni, ott készséges lehetsz, kedves, segítőkész ha a lányok cipőt vesznek. Itt már megint beszélhetsz velük. Ne görcsölj, s ne strsszelj! A lányok sem elérhetetlen csodák, hanem ők is, mint sokszor mi, hasonlóan szerencsétlenek, sok bunkó férfi is van, és rosszul választanak, csalódnak, kihasználják őket. Szerintem te túlzottan leértékeled magad, s beleéled magad abba a téves gondolatba, hogy neked semmi sem sikerülhet.

Ha ezt tudatosítod magadban, h neked semmi sem sikerülhet, akkor nem is fog. Legalább próbáld meg, ez nem kerül semmibe. És mivel nem valószínű, hogy a lányok odamennek hozzánk, nekünk kell kezdeményezni. Teljesen semleges dolgokkal ismerkedj, egyszerű szituációkban, : engedj előre egy lányt a pénztárnál, buszon, stb. Utána el lehet kezdeni beszélgetni velük. Gyakorold, először csak valami minimális beszélgetést. Pl, buszmegállóban kérdezed, h elment-e már a busz, v melyik megy erre, meg arra? Aztán menj vele, s beszélgess, hogy milyen a tömegközlekedés. Aztán a következővel, majd hazajössz.:) Csinálj ilyen kis gyakorlatokat, minden ismerkedési cél nélkül. Ekkor valószínűleg nem leszel olyan feszült, h belesülj. Lehet épp egy kedves melegszívű lánnyal hoz össze a sors, aki megérzi gondodat, és segít neked, szívesen beszélget majd veled. A nőknek jó megérzőkéjük van. Ha bunkó önző a csaj, menj tovább, lépj előre. Ne feledd,: a szorgalom, nagyobbat lép, mint a tehetség. És még ott van a szerencse is, ami bármikor jöhet.:) Sok sikert!

A legfontosabb, tudd, h sorsunk 60-70%-át mi magunk alakít (hat)juk, ha akarjuk. Akard!

2014. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!