Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik nektek melyik ruha ill....

Pasik nektek melyik ruha ill. fehérnemű tetszik jobban?

Figyelt kérdés

egybe részes miniruha simán, vagy miniszoknya és melltartó harisnyakötős combfixxel, vagy top szerű felső franciabugyival esetleg combfixxel de harisnyakötő nélkül, sort melltartóval...vagy valamelyik kombinációja?


[link]


[link]


[link]


[link]


nőt ne nézzétek csak a ruhát


esetleg ha neten találtok szexi szép fehérneműt akkor linkelhettek is



2013. márc. 11. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én mindegyiktől "beélvezek"...Szép mind!
2013. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezek közül nem tudok választani, mert valahol szeretem a szoknyát is, meg az olyan melltartót ami kicsit top szerű, de szeretem a srtot vagy francia bugyit is, a combfix harisnyakötővel meg kimondottan tetszik, eredetileg azt akartam, és itt egyiknél nincs harisnyakötő meg combfix, másik kettőnél meg van, de a csíkosnak a színe meg mintája is tetszik, csak félek h a pirosnak esetleg nincs jó tartása, ap iros szín meg nem tartozik a kedvenceim közé
2013. márc. 11. 16:35
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


szal a három közül melyik a legjobb? csak ilyen színben vannak, mai tetszett volnam ég ezeken kívül azok sajna már nincsenek raktáron, vagy am éretemben nem is lesznek,

a többi meg vagy színben vagy anyagban nem tetszik....

2013. márc. 11. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a egybe részer ruha tetszik
2013. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a bajom,, hogy a legtöbb harisnyakötős fehérnemű szett csak ak épen van combfixxel, de közben harisnyát nem adnak hozzá :(
2013. márc. 11. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó odabasz::o
2013. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szexi szett köves díszítéssel.
2013. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!