Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha van egy régi Nike cipőm...

Ha van egy régi Nike cipőm aminek a mérete Uk 5.5-ös és pont jó nekem, akkor ha netről rendelek nike cipőt ugyanebben a méretben az is jó lesz, vagy különböző modellek más méretűek? (futócipőm van de lehet ez teremcipő és már méret? )

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Netről mindig kockázatos rendelni, de mivel ugyan az a márka szerintem nem lehet nagy eltérés közöttük. Max ha az elején nem jó egy idő után úgy is kijárod és passzentos lesz:)
2013. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak félek nehogy nagy legyen... , egyébként 37-es a lábam, de ez a cipőm 38.5-ös.. nem nagyon akarnék netről rendelni de boltban dupla áron van, és nagyon kapni se lehet (Nike elastico)
2013. márc. 11. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Belső talphosszt nézzél.
2013. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na felpróbáltam egyet, igaz nem elastico de nike teremcipő és az is jó volt az 5.5-ös méret, gondolom ez is jó lesz :) (sajnos nincs talphossz írva neten)
2013. márc. 13. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!