Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Lacoste cipők tényleg olyan...

A Lacoste cipők tényleg olyan megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy megbízhatóak, de igazából idáig az volt a véleményem, hogy rossz a minőségük, mivel divatcipők.

2013. márc. 12. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Divatcipők igen, de ettől függetlenül jó a minőségük. Megérik az árukat. Nekem bevált.
2013. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kétféle van. Van az olcsó kategória, ami arra megy ki h szar minőség és folyamatosan újat kell venned (de elmondhatod h lacosta cipellőd van...) ilyenek néha a deichmannban szoktak lenni, de már a márkaboltban is kapható.

Vannak a valamivel jobb minőségűek (itt van egy nagyobb, 3-4 ezer forintos ugrás) ezek azok amik nyugaton kaphatók.

2013. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem téli cipőm/hótaposóm Lacoste. Nem volt olcsó, de csomó cipőt felpróbáltam, kísérleteztem, mert az én lábamat minden feltöri.. Tehát végül a Lacoste mellett kötöttem ki, végig hordtam a télen. Még mindig olyan, mintha a bolt polcáról emeltem volna le, tökéletes állapotban van. Igaz 30.000 volt akcióban, amúgy 40 lett volna. De ez minimum 5 évig cipő lesz, addig meg is unom, max eladom a vaterán 15ért és olyan mintha 15ért vettem volna. Drága ruhákkal így teszek, mivel nem mennek tönkre, ha megunom eladom őket, így olyan, mintha fele annyiba került volna.

A lényeg, hogy ajánlom, jó cipők.

2013. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Lacoste balerinám van. Idén tavasszal lesz négy éves. De még mindig gyönyörű, pedig sokat hordom. Nem volt olcsó, de megszolgálja az árát.
2013. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vaterán láttam álitólag új Lacoste cipőket is 9000 ért. Kb. mennyi azaz ár ami alatt nem érdemes vásárolni, mert valoszeg rossz minőség?
2013. márc. 12. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem vaterán a cipőket 9000ért. Ezek nem eredetiek, hamisítványt nem vennék ennyi pénzért, mert a minősége bizots katasztrofális.


[link]


Itt vannak eredeti lacoste cipők. 32 ezres cipők vannak leárazva 16 ezerre, inkább ennyiért vegyél eredetit.

2013. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akciósan őszi/tavaszi Lacost vászon cipőt 10-ért vettünk nyáron, 30 valahány ezerről volt leárazva. Nagyon jó a minősége, tesóm 5 hónapig folyamatosan azt hordta, semmi baja sincs.
2013. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kb 6 éve kaptam az elsőt Angliában, nagyon szép és drága is volt. 2 évig éjjel-nappal hordtam, hóban, melegben, sárban, minden időben. Akkor kezdett egy kicsit kopni az orra, untam az állandó boxolást, ezért lecseréltem. Azóta is ez az edzőcipőm, tökéletesen egyben van, nagyon szeretem. Itthon még nem vettem sportcipőt, pláne nem Lacoste-ot, szóval a magyar piacra gyártott modellekről nem tudok nyilatkozni. Az angol szuper! :)

Divatcipő, mert csinosak, trendi színekkel kapható, és mert arról a krokiról mindenkinek ugyanaz ugrik be... Aztaaaaa, Lacoste :D

2013. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Én 4,5 évig csak lacoste fehér cipőt hordtam.

Volt, hogy 10ért hozzájutottam, de volt már ami 20 korul volt, sztem nagyon rossz állapotuak, az összes egytöl egyig, 8 vagy 9 lehetett ha jol számoltam.

ezentul nem fogok venni azt tuti !

2013. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!