Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az artz modellben miért olyan...

Az artz modellben miért olyan drágák a ruhák amikor több anyag ugyanaz amit olcsó boltban árulnak? érdekes hogy annyiért megveszik. Hogyhogy nem mennek csődbe?

Figyelt kérdés
Bénéztem hozzájuk és elcsodálkoztam az árakon.
2013. márc. 13. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert azok egyedi tervezésű kézzel készített darabok....így meg teljesen reális az ár. Szóval fél év alatt tuti nem mennek tönkre a ruhák mert minőségin vannak megvarrna.
2013. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kézzel varrt darabok. Géppel, lockkal.ugyanaz az anyag mint olcsó boltban. Egy pamut ruháért 20 ezer? Nevetséges ár. Ugyanaz egy szinttel lejjebb nem sok különbséggel 7900.És mint varráshoz értő csak néztem némelyik hogy van megvarrva.
2013. márc. 13. 23:34
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja és gy kosztüm 60 ezer? Egy soma egyszerü kosztüm. mozgólépcsőn lemenve hasonló van 12000ért.

Egy ruha 30-50 ezer. A pamutruha még a legolcsóbb volt 22 ért. Aki ért a varráshoz tudja hogy az kb 2000 ftból megvan. Nem drága egyedi anyagokról beszélünk az csak a szlogen. Mindegy nekem furcsa hogy mg nem mentek csődbe és van aki megveszi mikor pár üzlettel arrébb talál olcsóbbat ugyanolyan jót. Viszont priviben megtudtam nem jól hiszem mert már csődbe ment 2 üzletük , és egy másikban folyamatosan akcioznak azt is be fogják zárni. Én a westenben jártam nem tudtam hogy máshol is van/ volt. Na mindegy választ kaptam a kérdésemre priviben.

2013. márc. 13. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Divattervező vagyok szóval eléggé szakmabéli...nem attól kézzel varrott hogy tű és cérnával nekiesik egy ember....gépper varrják de varrónő varrja és nem egy gyárban az ipari gép tonnaszám....ettől egyedi...ha szakmabéli lennél tudhatnád te is..... És ha kicsit utána néznél a márkának akkor látnád (a honlapjukon is ki van írva) hogy a vásárlóra szabják a kiválasztott darabot. Lehet hogy nem drága anyagokat használnak de pontosan tudom hogy mennyi idő egy újabb egyedi szabású ruhát kitalálni és te mint vásárló azt fizeted meg hogy nem tömegcikk....Egy egyedi ruha az márpedig mindenhol ennyi
2013. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!