Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 évesen vehetek fel sneaker...

13 évesen vehetek fel sneaker wedge telitalpú cipőt?

Figyelt kérdés
Mivel az ovisoknak és az alsósoknak is van az a tipikus 4 cm sarkú 'kopogós cipő' gondoltam miért ne vehetnék fel 13 évesen egy telitalpút, ráadásul kinéztem ezt a tök jó cipőt, mert nagy divat most, és nem 'nőies', hanem 'fiatalos' úgyhogy azzal hogy az nőknek való meg nőies 13 évesen meg még gyerek vagyok' azzal légyszi ne nagyon gyertek! Értelmes válaszokat!:)

2013. márc. 14. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tönkreteszi a lábad és gerincedet is a magassarkú.
2013. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen cipőm van, egy kicsit még meg kell szoknom, de szerintem jó. Tudnál képet linkelni,hogy neked milyen van/lesz? 13/L :)
2013. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Esküszöm, ez a halálom, hogy a 12-13 éves (kis)lányok magassarkúban/telitalpúban rohangásznak. Most komolyan, tényleg nem ér rá pár évet?

Egyébként a szüleiddel beszéld meg.

2013. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
még hány millió 13 éves teszi fel UGYANEZT a kérdést??meg vagytok ba.zva az éktalpúval :DD nem is baj, felőlem. de muszááj 100-adjára megkérdezni?:)
2013. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, viccesen néz ki kislányokon, gallyra vágja a gerinced

pozitívum: a környezeted röhöghet egy jót


amúgy egy kisgyerek kopogós cipője mióta négy centi? max annyi sarka van mint egy szimpla csizmának vagyis 2cm

ami nem befolyásol semmit


vagy lemaradtam valahol és ennyire lesz*rják a szülők a gyereküket esetleg divatbabának nézik őket?

2013. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan vegyél fel persze ha nem 10 cm hanem mondjuk 7cm az még belefér.Amugy én is majdnem vettem csak aminek alacsonyabb sarka volt az pont nem volt a méretembe igy nem vettem, a magasabb meg már nagyon magas volt .

de sztem nagyon jol néznek ki ezek a cipök *.*

2013. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

1. Szerintem vedd meg persze ha a szüleid is engedik

2. Légyszi küldjél róla képet hogy milyen

3. 4cm màr igenis szàmít de csakakkor ha nem gumis

2013. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Nekem is van,miért ne?Ha elrontja a gerincünket,az a mi bajunk,nem? XD De most komolyan.Első magassarkúm két éve volt,az 5 centis volt,Aztán 13 évesen meg volt egy 8 centis kiscsizmám.Nem azt hordom folyton,de mégis van. :D Akkor neked miért ne lehetne?Láttam már kis alsósokon is magassarkút (kb 5-6 centiset) :D


14/L

2013. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, régen tetted fel a kérdést, de azért válaszolok. Nekem is ilyen van (2db is) ha huzamosabb ideig csak azt hordom eléggé megfájdul benne a lábam, de amúgy egy baromi kényelems cipő. Oké, lehet, hogy ilyen fiatalon nem a leg egézségesebb hordani magassarkút, de ez nem olyan vészes, max 6cm lehet, kényelmes és még mindig jobb, hogy a magassarkún és nem a fiúkon jár az esze.
2013. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet öregnek számítok a 24 évemmel, de nekem először a 8. osztályos ballagásomon volt egy 2 centis magassarkúm, utána pedig csak a középsulis évzárókon volt rajtam először, de az is max. 4 centis volt. Sőőőőt, a középiskolai ballagásomon is csak pici sarka volt a cipőmnek, amit az ünnepség után rögtön le is vettem. Igazi magassarkút kb. 3 éve kezdtem el használni, és - bár lehet sok hozzád hasonló kislánynak furán fog hangzani - így is sikerült eddig teljes életet élnem.

Egy szó mint száz, ráérsz még a magassarkúval, bár egyetértve az előttem szólókkal a te életed, a te egészséged.

2013. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!