Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot hordjak ilyen...

Milyen nadrágot hordjak ilyen alakkal?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, 160 cm és duci/kövér ( nem tudom, ki hogy vélekedik erről), 70 kg.


Nem vagyok tisztában azzal, milyen nadrágot hordjak. Találtam egy képet, amit egy kérdező linkelt, hasonló vagyok, talán kicsit husisabb.


[link]


2013. márc. 15. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmikép se hordj cicanadráfot mert csak jobban kiemeli a duciságot. Inkább farmert!
2013. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de milyen szabású legyen?
2013. márc. 15. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen sötét színű farmert! A lényeg hogy a problémásabb részeknél (comb/fenék, nem tudom melyik problémás nálad) ne legyen kikoptatva az anyag mert az optikailag még jobban nagyítja és odavonzza a tekintetet. :-)

Ja és figyelj arra hogy a derék résznél is passzoljon, mert a muffin top sem szép látvány!

2013. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

muffin :)

ezt jól mondtad. Én is sok csajszit látok, aki biztos büszke, hogy rájött a pl. 36-os méret,

Na, de kérem, ott deréknál meg mi történik? kifutott a tej ???????

2013. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyenes szárút vagy kicsit bővülőt. Semmiképp nem szűkülő vagy tapadós nadrágot. Tudom, nehéz kapni, mert most nem divat. De érdemes keresni.
2013. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Én is sok csajszit látok, aki biztos büszke, hogy rájött a pl. 36-os méret" - Ha ilyet látok, elgondolkodom, hogy nem kényelmetlen leülni nekik? Ha én kihíztam egy nadrágomat, nem kellett sok, csak épp nehezebben lehessen begombolni, már borzalmas volt leülni benne.
2013. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a másik szemet gyönyörködtető látvány pedig a tevepata, ami szintén a néhány számmal kisebb nadrágok áldásos hozadéka. :-)
2013. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!