Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-18 Éves lányok, milyen...

14-18 Éves lányok, milyen tavaszi cipők tetszenek/milyenetek van?

Figyelt kérdés

Jo lenne nehany kep is.

Sotetkek csonadraggal hordanam, milyen szint ajanlott vennem amihez meg sokfele polot tudok kombinalni?

Akar sportos vagy elegans is lehet de fontos a kenyelem mert sok a suliba a lepcso


2013. márc. 16. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Én a kék nacihoz, fehér vagy fekete cipőt ajánlanék :D

Pl sportoshoz valami ilyesmit : [link] [link]


Elegánshoz: [link] Báár ez suliba kicsit extrém :DD


Jaa és idén nagyon menő a szegecses cipő, legyen az sportosban vagy elegáns cipőben : ))

2013. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretem a magasszaru cipoket mert a suliba besulok bennuk
2013. márc. 16. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

én ilyet ajánlanék hozzá, csak ez drága egy kicsit, mivel supra: [link]

vagy ilyet: [link]

2013. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bakancs.

rocker vagyok, de úgy látom kezd megint divatba jönni,mármint a bakancs, meg a szegecsek..szóval ekörül gondolkozz:)

2013. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyenlőre egy magasszárú, fekete-rózsaszín Nike cipőt hordok. Majd ha melegebb lesz, akkor meg fekete sarut.

Egyébként sötétkékhez feketét, vagy fehéret vegyél, fehér talán jobban illik hozzá, de hamar koszolódik. És szerintem valami tornacipőt, az bármihez jó.

2013. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem fehér szegecses. a kinaiban volt 4000ft de lattam a humanicba os szegecseseket:)
2013. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!