Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Milyen öltözködésü...

Fiúk! Milyen öltözködésü lányokat tartjátok vonzónak és melyeket nem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

nem a ruha a lényeg :)


de azért ne legyen túl mutogatós,ne legyen rajta cicanadrág meg ilyenek.(magyarul ne legyen túl cicababa) :)

2013. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

személy szerint szeretem a "hipster" csajokat,a kicsit fiúsabb vagy rockereket is.

de az olyanokat hogy télen is kint a p.csám utálom..

lényegében ne nézzen ki úgy mint egy r.banc..

2013. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én amolyan punk/rocker keverék vagyok,a pasik egy része nem igazán bámul meg,a hasonló stílusúak viszont oda vannak értem
2013. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nőies megjelenésűeket tartom vonzónak, a fiúsakat nem.
2013. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nőies ruhák (magassarkú, szoknya, harisnya, blúz, teshezálló pólók, testhezálló ruhák, esetleg csipkés stb ruhák) tartom vonzónak. A farmer-converse-kapucnis melegítőt meg nem.
2013. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A stílusos csajokat szeretem. Ez lehet magassarkús, blézeres, vagy tornacipős farmeres is, a lényeg, hogy legyen benne valami plusz. Az taszító számomra, mikor egy csaj nagyon divatos akar lenni, csak nem megy neki. Pl. segget nem takaró cicanaci, platform magassarkú, szolibarna bőr, műköröm.
2013. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én a 25évemmel már túlkorosnak számítok, de azért:


Világéletemben azok a nők keltették fel a figyelmemet, akiknek volt ízlésük és helyesen értékelték a saját testüket-lelküket. Hozzájuk való ruhát viseltek. Ami mutatta valamennyire a személyiségüket, hogy mi tetszik nekik, de azért nem volt túlzó. Semmi extra, de legyen a helyén. És aki benne van, az tudja jól érezni magát abban a ruhában.


feketelista:

- akik cicanadrágban járnak utcán is. Mostanában sokan vannak így és elég gáz

- akik "övet" hordanak. Egyes barátaimmal azt a szoknyát nevezzük övnek, ami már annyira mini, hogy szerintünk nem minősülhet szoknyának

- a majmolók: azok a lányok, akik egy az egyben másolják az általuk követendőnek tartott nőszemélyek ruháját. Ebben kétségkívül a csúcs az a lány, aki felvesz egy köldök fölött kezdődő topot és kibuggyan alatta a háj, sőt, fel is gyűri a fölsőt. Semmi bajom a nem csontsovány lányokkal, sőt! De neki nem ez áll jól, ne csináljon hülyét magából!

- a sminkes: sok lány hajlamos rá, hogy mindent magára kenjen. Ez rövid úton oda vezet, hogy alig lesz arca a smink fölött, ráadásul a többség nem is tud sminkelni. Arról nem beszélve, hogy a legtöbb pasit a nő érdekli a smink alatt...


Amúgy tudtam fülig szerelmes lenni már acélbetétes bakancsos, fekete ruhás lányba, talpig fehér ruhásba, teljesen átlagosba,...

Nem az a lényeg, hogy konkrétan milyen stílus, minden zsákra van folt. A fontos az, hogy ne csak összekapkodjon mindent magára, hanem tudja, hogy ki. És hogy legyen ízlése!

2013. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!