Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni, egyszerű,...

Hol tudnék venni, egyszerű, világoskék skinny farmert olcsón?

Figyelt kérdés
Turkálókban is lehet találni?

2013. márc. 17. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

5-6 ezer. Tally Weil, New Yorker ...stb.

Kínai, turkálóba én még nem találtam csőnacit.

18L

2013. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval, a kínai üzletekben és bevásárlóközpontokban is szét nézhetsz hátha szerencséd van :) szoktak lenni 2-3 ezerért színes farmergatyák bár általában sötétebb színekben


turkálóban kicsi az esélye,hogy találsz, már vettem ott is szűk szárú farmert de az sima farmer színű volt :)

2013. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

C&A, H&M hasonló plázás boltok.

Turiban én se láttam még normálisat, meg ha találsz is, kicsi az esélye, hogy pont méret, pont passzol rád, stb.

Kínaiban nem láttam még normálisat, vagy telerakják mindenféle strasszal, csillámmal, vagy pocsék a koptatása, a szabása rossz, és igazából nem is olcsóbb már a fenti üzleteknél. Ahol szintén szar a minőség sokszor, de legalább normális a fazon. :/

De ha picit többet áldozol rá (mondjuk kinek mi az olcsó, nem írtál összeget :D), akkor ajánlom az erre szakosodott üzleteket, márkákat. Egy jól eltalált farmer azért fontos a ruhatárban. :)

2013. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!