Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » F&F új kollekciós ruhák egy...

F&F új kollekciós ruhák egy hét alatt elfogytak mind vagy miért nem teszik ki őket, lehet, hogy ami a honlapon fennt van, nem is hozzák Magyarországra?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő, hogy amit kinéztem rózsaszín táskából cska fehér van kitéve, a honlapon feltüntetett ruhák fele nincs az üzletekben..nem lehet tudni, mikor rakják ki őket?? Értem én, hogy aq régieknek el kell fogyni de ha soha nem lesz pl a tulipános ruha, nem fárasztom magam a tescoban....

2013. márc. 17. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én két felsőt néztem ki, már háromszor mentem el értük,de sose voltak,aztán mikor nagy nehezen találtam egy eladót közölte,hogy majd április 1-től lesznek kirakva a ruhák nagy része. Hát ennyit erről! Akkor nem értem miért kell már most feltenni a honlapra!
2013. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Én ruhaosztályon dolgozom és nagyon sok dolog nem érkezik meg hozzánk,vagy csak minimális darabszám,egy-egy méretsorrend. Ez függ attól is,hogy mekkora a forgalom,illetve mekkora hely áll rendelkezésre a kihelyezéshez. Tehát elviekben sok mindentől függ mit kap és mit nem kap meg egy-egy üzlet. Sajnos nem is maguk az üzletek rendelik meg a ruhákat,hanem központilag küldik,így nincs beleszólásunk az árurendelésbe. Talán egy-egy nagyobb áruház mint pl. Szegeden az Expressz,vagy Pesten valamelyik nagyobb Tesco hamarabb kap az adott termékekből nagyobb mennyiséget is. További szép napot. :)

2013. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!