Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot és cipőket...

Milyen kabátot és cipőket hordtok ilyen időben?

Figyelt kérdés

Már ma is elég jó idő volt meg holnap is az lesz, és ilyenkor már hordhatóak az ilyen cuccok? :

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. márc. 20. 16:52
 1/5 anonim válasza:
Én is erre lennék kíváncsi, de nekem se válaszol senki! :(
2013. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor én válaszolok. Én ma már felvettem a tavaszi kabátot, de újabb lehűlés jön, szóval kellhet még a téli.
2013. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Naná :) ezek a cipők nagyon barók :) van ilyened, vagy csak úgy linkelted? ha igen hol vetted őket?


Énrajtam ma még csizma volt, de már tavaszi dzseki (bőrdzseki), de holnapra már elővettem a magassarkúmat, majd meglátom reggel, mennyire lesz hideg. Azt mondják amúgy max holnap lezs még jó idő, ha lesz :(((

2013. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, jajj közbe megnéztem az időképet és már holnap sz.r idő lesz :// kár. marad a csizma sztem
2013. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat. Igen még ma jobban jártunk a csizmákkal.:)meg a hétvégére is maradhat.:((

vannak hasonló cipőim, zara, bershka, tally weilj és még kínaiban is láttam hasonlókat.

2013. márc. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!