Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ha nem szeretnétek,...

Csajok, ha nem szeretnétek, hogy a ciciteket nézzük, akkor miért hordtok kivágott felsőket?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 00:39
 1/10 anonim válasza:
89%
Nekem akkor is nézik ha nem vagyok kivágott felsőben. Mindig azzal jönnek, hol lehet ilyen "hegyes" felsőt venni? Akkor most ez hogy van?
2013. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Majd garbóban fogok járni nem? :D

Engem egyébként nem zavar egy bizonyos szintig. Ha valakivel pl. beszélek és nem képes sehova máshova nézni az már zavaró és tiszteletlen.

2013. márc. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar :D szeretem az elismerö tekinteteket :)
2013. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű: Azért mert nem szeretik tudni hogy bámulják őket, viszont jól esik az önbizalmuknak. Hogy mi esik jól abban amiről nem szeretnének tudni sem azt ne kérdezd. Nők.
2013. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem hordok túl kivágott felsőt,bár nem is vettem észre, hogy bámulnának.
2013. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nagy melleim vannak, nyakig zárt felsőben pedig még sokkal nagyobbnak. Nagyon kivágottat nem veszek fel, csak olyan közepesen kivágottat. Ha valakinek tetszik, hát istenem, nézze. Mindent a szemnek, semmit a kéznek, haha.
2013. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem hordok kivágott felsőket, sőt nagy mellem sincs, mégis bámulnak... Akkor ez hogyan van?! Férfiak... :D
2013. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem az elismerő pillantásokat :D És van is mit kitenni :D Nem lehet gyomorig belátni de pl a V-kivágást imádom :))
2013. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem szeretem a magasabb nyakkivágású felsőket. Ezért szinte minden felsőm kivágott. Ha valaki megnézi a mellem hát egészségére. Persze azért bunkón bámulni már egy másik kategória.
2013. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezzel cseszegetni a lányokat. Van tényleg gáz ruha, vagy olyan nő, aki nem uralja önmagát (pl Tisza Kata volt képes egy interjún úgy kivenni a mikroportot, hogy a melltartó fölötti, amúgy sem túl sok anyagból álló felsőt nagyrészt lehúzta magáról), de egy átlag kivágás nem kellene, hogy problémát okozzon.

Meg lehet csodálni, de beszélgetni azért tekintettel együtt szokás.


Amúgy megvan a másik oldal is, csak kevésbé nyilvánvalóan. Egy ideig dolgoztam vendéglátásban és amikor egyszer bejött egy amcsi, szálkás, magas fekete pasi, az összes kolleganőm úgy verte a nyálát rá, hogy külön kellett miattuk felmosni. Persze tény, hogy az egész testét nézték meg, és nem mondjuk a sliccét.

2013. márc. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!