Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiszakadt nadrág helyrehozásár...

Kiszakadt nadrág helyrehozására van ötletetek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nemrég vettem egy nagyon szép világoskék farmert, sehol nem koptatott, és nem farmer színű, hanem rendesen kék. Viszont elestem benne és sajnos kiszakadt a térdén. Már jártam így egy másik nadrágommal, azon csináltam máshol egy szakadást, és így olyan, mintha gyárilag lenne szaggatott. Most szeretnék valami mást csinálni, hogy ne legyen minden farmerom ugyanolyan, de nem tudok kitalálni semmit, hogy mi legyen vele. Tudnátok ötletet adni? Ha képet is linkeltek, annak még jobban örülnék:)

2013. márc. 21. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
varrjál rá más anyagból foltot... ha a másk szárára is varsz meg egy két ehlyre akkor olyan mindhta direkt ilyen lenne
2013. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott, de nem tudom, hogy milyet=/ képet esetleg nem tudsz linkelni? :)
2013. márc. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!